ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу кафе швидкого харчування

Розробка логотипу:

McFoxy - український бренд мережі ресторанів швидкого харчування. Компанія працює на ринку України з 2009 року та постійно розвиває своє власне виробництво, ретельно працює над якістю своєї продукції, співпрацює з українськими виробниками та постачальниками сировини.

Сьогодні в мережі ресторанів швидкого харчування «McFoxy» абсолютно нове меню за доступними цінами: бургери з яловичиною та куркою, фірмові страви, гарячі та прохолодні напої, десерти та домашня випічка, комплексні обіди та салати. Більше десятка спеціальних пропозицій та економ варіантів є в меню мережі ресторанів. Класичні фірмові бургери, у складі яких філе курки, сир, свіжі овочі, ароматні соуси та спеції стали візитною карткою ресторанів мережі.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу. Разом із Замовником було прийнято рішення використати лисеня в образі закладу. Веселий і позитивний персонаж тримає руку вгору – ніби запрошуючи до себе в заклад і говорячи про те, що тут завжди дуже висока якість продукції.


Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98