Створення сайту
Отримати консультацію

Створення сайту

З 2002 року наша студія дизайну FloMaster ® Web & Design Studio створила понад 400 інтернет-сайтів, від найпростіших сайтів-візиток та інтернет-магазинів до великих, нестандартних проектів. Окрім розробки сайтів, ми брали участь у народженні та продовжуємо брати участь в активному розвитку багатьох торгових марок в інтернеті.

Як ми працюємо

Чому потрібно замовити сайт у нас?

 • Працюємо на ринку України з 2002 року.
  У нас бездоганна репутація, гарантія на створені сайти, відмінні ціни та якість робіт.
 • Професійний дизайн сайту
  Лише індивідуальний дизайн сайту, жодних шаблонів.
 • Просте управління сайтом
  Розроблена в студії власна система керування сайтом CMS дозволяє легко керувати як невеликими корпоративними сайтами, так і складними порталами.
 • Точне дотримання термінів розробки сайту
  Фахівці нашої студії цінують час для клієнтів. Створена нами система управління проектами дозволяє планувати та відстежувати всі етапи створення ресурсу.
 • Розробка сайтів будь-якого рівня складності
  Наша студія спеціалізується на розробці будь-яких сайтів – від простих інтернет-візиток до складних проектів, які дають змогу оптимізувати бізнес-процеси компанії замовника за допомогою інтернет-технологій.
 • Просування сайтів та подальша підтримка
  Всі сайти, що ми створюємо, спочатку оптимізовані для просування. Ми робимо сайти, які відповідають усім стандартам. Ми просуваємо сайти лише білими методами.

Вартість та термін розробки

Вартість та термін розробки сайтів можна дізнатися на сайті www.flomaster.ua .

Наші роботи зі створення сайтівРозробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98