Створення персонажу
Отримати консультацію

Створення персонажа, героя

Наша студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio (м. Київ, Україна) пропонує створення персонажа, героя для Вашої компанії. У майбутньому персонаж стане свого роду душею компанії, її символом та образом.

Як писав великий Уолтер Елайас Дісней - "Я створив тільки одну маленьку тямущу мишу, а вона вже компанію!".

Вартість розробки персонажа:

Вартість: 20000 грн. / $500 за 3 різні персонажі.

Умови договору: 100% передоплата. Якщо нічого не вибирається із запропонованих варіантів, то студія розробляє ще один новий варіант (безкоштовно).

ЧИМ ПЕРСОНАЖ МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ?

Один із основних плюсів, які може дати вам персонаж, - повна відмінність від конкурентів. Вас дуже швидко запам'ятають. Створення фірмового персонажа дозволяє використовувати його для покращення якості та ефективності Ваших рекламних кампаній.

Персонаж - це 100% особливість та неординарність, а також спосіб виділитися на тлі конкурентів. Персонажу можна зробити частиною логотипу, а також використовувати окремо від назви компанії (наприклад, у рекламі чи фірмовому стилі).

Персонаж може бути веселим, кумедним, чарівним. Ким він буде – вибирати Вам. Одне можемо сказати точно, він завжди запам'ятовуватиметься, викликатиме симпатію та інтерес. Ми всі добре пам'ятаємо наше дитинство!

ЧОМУ ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Зазвичай персонаж або герой розміщується в логотипі компанії, на її упаковці, товарному знаку, присутній на візитних картках працівників компанії, фірмовому одязі, є талісманом фірми.

Візуальний контакт Вашої цільової аудиторії з красивим, приємним і незабутнім персонажем ефективно доповнює позитивне сприйняття бренду та рекламного іміджу компанії. Він дозволить підвищити впізнаваність, а також формувати хороше ставлення партнерів та споживачів до компанії загалом.

Роль фірмового персонажа складно переоцінити у виставі бренду, рекламної кампанії, презентації. З самого зародження людства нам властиво асоціювати явища навколишнього світу із живими істотами, наділеними характером, індивідуальними рисами...

Так уже влаштована людина, що жива душа завжди шукатиме живу душу, як скажуть пізніше філософи. Ми живемо за часів технічного прогресу, але людська суть залишилася незмінною!

Симпатичні герої, намальовані нашими художниками, не зможуть залишити нікого байдужими і зроблять образ Вашої компанії оригінальним та незабутнім!


Персонаж TM "Панночка"Персонаж для ТМ "ВАХ"Персонаж для TM "Biggi Diggi"Персонаж для ТМ "BrandMark"Персонаж для TM "WeKings"Персонаж для TM "Grand Gurman"Персонаж для TM "М'ясна пісня"Персонаж для ТМ "GRIBALDI"Персонаж для ТМ "Cлавний пекар"Персонаж для ТМ "WellDar"Персонаж для компанії "McFoxy"Персонаж для компанії "ДОМАКС"Персонаж для TM "Сам собі кухар"Персонаж для ТМ "IKURA"Персонаж TM дріжджів "Пекарочка"Персонаж для фотобанкуГерой для етикетки ТМ "GTA"Персонаж для Компанії "Бі Строй Странс"Створення персонажа для ТМ "Сітій двір"Створення персонажа для інтернет-магазину "Stepen"Створення персонажа для меду "Mr. PolBee"Персонаж для компанії "Лесаффр Україна"Створення персонажа для мережі ресторанів швидкого харчування Цезар/Caesar (Україна)Дракон-персонаж для компанії
"Бурштін Груп"


Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98