Створення монограми, вензелю,
гербового логотипу
Отримати консультацію

Створення монограми, вензеля, гербового логотипу

Створення логотипу монограми

Монограма — знак, складений зі з'єднаних між собою, поставлених поруч або переплетених одна з одною початкових букв імені та прізвища або зі скорочення цілого імені.

Вартість розробки логотипу монограми складає: 8000 грн. / $320 за 3 варіанти.


Логотип монограма ”MARIYA MUZYCHENKO”

Створення логотипу вензеля

ВЕНЗЕЛЬ - це ускладнена монограма з більш хитромудрим переплетенням ініціалів і додаванням до них різних прикрас, візерунків і витіюватостей.

Вартість розробки логотипу вензеля складає: 14000 грн. / $560 за 3 варіанти.


Логотип вензель "М.С." для приватної особи

Створення геральдичного або гербового логотипу (герба).

Гербові Логотипи сягають своїм корінням у середньовічний Європейський символізм. Дизайн гербів здійснювався із ретельною деталізацією. В основу їх дизайну зазвичай входили: щит, сувій або дві тварини, розташовані один навпроти одного. Дизайн може також відрізнятися та доповнюватися складними елементами, що супроводжують основну емблему.

Цим вишуканим логотипом Ви покажете світові, хто король чи королева у вашій індустрії. Розроблений з ідеальним балансом усіх деталей цей логотип обов'язково вразить ваших майбутніх клієнтів.

Вартість розробки гербового логотипу складає: 16000 грн. / $640 за 3 варіанти.


Гербовий логотип пивоварні "Limbier"


Гербовий логотип "Всеукраїнська гільдія адвокатів"


Відмінність ВЕНЗЕЛЯ від МОНОГРАМИ

У нашу студію LogoMaster® Studio іноді звертаються за створенням Монограми та Вензеля. Багато часто ці слова сприймають як синоніми. Спробуймо розібратися в особливостях створення Монограми та Вензеля. Отже, вензель - це ускладнена монограма, з більш хитромудрим переплетенням ініціалів і додаванням до них різних прикрас, візерунків і витіюватостей. При цьому, якщо букви вензеля належать одній особі, то вензель вважається простим, якщо декільком складним. Він може бути прикрашений короною, вінком тощо. У далекому минулому всі особи королівської крові мали вензельні монограми, саме тому більшість вензелів виглядає по-царськи солідно і красиво.

Студія LogoMaster® Studio із задоволенням створить для вас красиву та неповторну монограму, вензель або гербовий логотип, які додадуть індивідуальності вашій особистості чи компанії.

Наші роботи з монограми, вензелю, гербового логотипуРозробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98