ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу для будівельної компанії

Розробка логотипу:

ТОВ «Раута Груп» – це компанія зі спеціалізацією в сучасних технологіях швидкомонтованих будівель (БМЗ), які відповідають кращій світовій практиці. Головна відмінність, яка диктує сучасний світ металобудування та підхід Раута Груп, полягає у пропозиції замовнику оптимального готового під його потреби рішення. Такі рішення пропонуються різних рівнях від окремого елемента до будівлі комплектної поставки. ТОВ «Раута Груп» офіційно представляє в Україні продукцію для комерційного будівництва фінського концерну Rautaruukki Oyj, який є важливим партнером компанії у просуванні та впровадженні передових європейських технологій швидкомонтованих будівель (БМЗ).

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу, фірмового стилю та бренд буку компанії.

Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді сонця, в якому розміщена стилізована головна літера назви компанії R. Червоний колір логотипу передає життєву силу сонця та вогню. Символ Сонця обраний був випадково, т.к. це один із дванадцяти символів влади. У більшості культур це основний символ творчої енергії. Сонце часто сприймається як саме верховне божество або як втілення його всепроникної влади. Як джерело тепла Сонце є життєвою силою, пристрастю, хоробрістю і вічною молодістю. Як джерело світла воно символізує знання, інтелект.


Розробка фірмового стилю:

Фірмовий стиль розроблений у сучасному строгому стилі. Цей стиль актуальний завжди і доречний практично скрізь. Основною відмінністю стилю є строгість, стабільність і елегантність.Розробка бренду бука:

Протягом місяця було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесення на різні площини, створення корпоративного фірмового стилю.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98