ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу ломбарду

Розробка логотипу:

Ломбард “БІЛИЙ” (Казахстан, Алмати) надає своїм клієнтам одні з найкращих умов кредитування під заставу техніки, золота та нерухомості міста Алмати та Алматинської області. Це швидкий спосіб отримати фінансову допомогу у найкоротші терміни. Гроші під заставу рухомого та не рухомого майна громадян РК видаються протягом 20-30 хвилин після звернення до будь-якої з філій ломбарду. Умови кредитування під заставу підбираються кожному за клієнта індивідуально, залежно від заставного имущества. Ломбард працює для своїх клієнтів цілодобово та без вихідних.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу бренду. Замовником було поставлено завдання розробити цікавий і логотип, що запам'ятовується.

Після детального обговорення різних варіантів логотипу Замовник затвердив наведений нижче логотип. Основна ідея логотипу полягає в тому, що в світлі, що падає від ліхтаря, відкриті двері, з яких теж виходить світло. Знак логотипу символізує відкритість по відношенню до Клієнта (наші двері завжди відчинені для Вас – тобто у будь-який час доби можна отримати гроші, тому що ломбард працює 24 години), привітність та гарне ставлення. Форма отвору відкритих дверей утворює цифру “один” – символ лідерства та успіху у бізнесі.
Шрифтове написання назви “БІЛИЙ” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.

Пошук кольорового рішення для цього проекту виявився захоплюючим і дуже непростим. Ми перебрали багато поєднань кольорів і зупинилися на чорному та золотистому кольорі. Чорний колір логотипу відображає строгість і точність ломбарду, а також цей колір грає на контрасті під назвою "БІЛИЙ". Золотий – колір грошей та лідерства. Відображає надійність та високу якість послуг ломбарду.
Відгук:

П.І.Б.: Сабітов Дімаш Муратович

Компанія: Ломбард "Білий"

Посада: Генеральний директор

Країна, місто: Казахстан, Алмати

Замовляв розробку фірмового логотипу. Дуже злагоджена та чітка робота. Дуже підкуповує індивідуальний підхід. Все було виконано у встановлений термін. Відмінна візуалізація запропонованих варіантів у різних форматах плюс роз'яснення суті кожного варіанта логотипу.

Активне співробітництво в процесі реалізації замовлення і, як результат роботи-результат, що відповідає всім вимогам та запитам з нашого боку, як компанії-замовника.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98