ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу ARENA BEER HOUSE ресторан-пивоварня

Розробка логотипу:

Ресторан «ARENA BEER HOUSE» розташований у самому серці Києва ТРЦ «Арена» (Україна). Це заклад нового формату з яскравим та сучасним дизайном, що затишно розташувався у самому центрі столиці. Тут Ви можете спостерігати весь процес пивоваріння та насолоджуватися улюбленим пивом, разом із традиційними закусками та стравами європейської кухні. «BEER HOUSE» слідує кращим традиціям пивоваріння, вміло поєднуючи їх з унікальною атмосферою.

До нашої студії звернулися за розробкою нового візуального образу бренду – створенням логотипу. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий, красивий і логотип, що запам'ятовується, який би асоціювався з новим стилем закладу.

Після детального обговорення різних варіантів логотипу Замовник затвердив нижченаведений класичний варіант логотипу для таких закладів. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді об'єднання пивного келиха з піною, ножа та спеціального ножа-топірика (використовується для рубання м'яса, оброблення замороженого м'яса та м'яса з кістками), а також року заснування закладу – 2004.

Шрифтове написання назви «BEER HOUSE» розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.Відгук:

П.І.Б.: Пономарьов Сергій Вадимович

Компанія: ARENA ENTERTAINMENT, ресторан "BEER HOUSE"

Посада: Керівник проекту

Країна, місто: Україна, Київ

Все дуже чітко, конкретно та професійно!!!

Все точно в обумовлений термін та в повному обсязі!!!

Дякую за професіоналізм!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98