ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу національний фаст-фуд вулична їжа швидкого приготування

Розробка логотипу:

Қазір Әзір (Kazir Azir) - перший казахський національний фаст-фуд (Казахстан, Алмати). Тут готують найкращий куирдак у лаваші (куирдак - казахська страва, що складається зі свіжої баранини та баранячої печінки та картоплі), баурсаки та багато інших смачних страв.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу та стилю бренду вуличної їжі швидкого приготування. Замовником було поставлено завдання розробити цікавий і логотип, що запам'ятовується, який виглядав би яскраво і сучасно для того, щоб залучати молодь (основна аудиторія бренду). Логотип повинен складатися, по-перше, із назви бренду, а по-друге, образу національної їжі чи символіки (в абстрактній формі). Основні асоціації: східна їжа, баранина, смак, соковитість, свіжість.

Після детального обговорення різних варіантів логотипу Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак логотипу виконаний у вигляді персонажа, що добре запам'ятовується - баранчика, у якого ноги і руки - це виделки і ложки. Таким чином, людині відразу стає зрозуміло, що цей заклад пов'язаний із їжею. Основний упор у логотипі зроблений на тепле та яскраве тло, щоб викликати почуття апетиту.

Пошук кольорового рішення для цього проекту виявився захоплюючим і дуже непростим. Ми перебрали багато поєднань кольорів і зупинилися на чорному та жовто-оранжевому кольорі. Чорний колір логотипу відображає строгість та точність. Помаранчевий – колір гарячої та смачної їжі, а також лідерства бренду. Це поєднання кольорів відображає високу якість їжі швидкого приготування.

Шрифтове написання назви “Қазір Әзір” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у сучасному, молодіжному стилі.


Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98