ЗАМОВИТИ

Логотип фірмовий стиль PR AGENCY

Розробка логотипу:

PR AGENCY “LEVER8” (Україна) займається створенням та просуванням брендів. Слово leverate означає – рухати процес.

У нашу студію звернулися за розробкою візуального образу компанії – розробкою логотипу та фірмового стилю. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Після детального обговорення різних варіантів, Замовник затвердив наведений нижче логотип, в якому цифра «8» розміщена під назвою і представлена у вигляді нескінченності. Символу нескінченності часто надають містичного значення. Для євреїв вісімка число Господа. Для грецького математика та містика Піфагора вісімка несла значення гармонії та стабільності. У Китаї – символ удачі тощо. Символ нескінченності - абсолютно самостійний, знак, а явище нескінченності активно досліджується математиками та філософами нашого часу.

Це знак у тому вигляді, в якому ми його знаємо, був написаний математиком Джоном Валлісом в 1655 році. Є багато припущень, що саме надихнуло англійця на вибір саме такого зображення нескінченності. Існує думка, що це була літера грецького алфавіту омега. Також є ймовірність того, що він має римське походження від числа 1000, у 16 столітті воно виглядало як «CI?», і мало значення – «багато».

Шрифтове написання назви “LEVER8” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі. Чорний колір логотипу відображає суворість та солідність агентства.


Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Основною відмінністю стилю є строгість і запам'ятовуваність.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98