ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу десктопний сканер 3D модель реального об"єкта

Розробка логотипу:

D3D-S - десктопний сканер, який дозволяє сканувати реальні об'єкти з роздільною здатністю 50 мікрон (половина товщини аркуша паперу). Їм можна відскакувати навіть монету. Таким чином, завдяки дуже складним алгоритмам та науковим впровадженням сканер дозволяє отримувати дуже точну 3D модель реального об'єкта. На відміну від інших сканерів не потребує втручання людини і є досить легким у використанні.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий і логотип, що запам'ятовується, який би відображав суть сканера, а також високу точність, інновації і якість роботи пристрою.

Після детального обговорення різних варіантів логотипу Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу відображає процес сканування – від перших точок на початку процесу сканування до 3D моделі об'єкта в результаті.

Логотип розроблений таким чином, щоб його можна було надалі легко використовувати як для гравіювання на металі, так і для ч/б друку на картонних коробках.

Шрифтове написання назви “D3D-S” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.Відгук:

П.І.Б.: Назаренко Денис Леонідович

Компанія: ТМ "D3D-S"

Посада: Власник

Країна, місто: Україна, Вишневе

Оскільки наш 3Д сканер розрахований на міжнародний ринок для мене було дуже важливо зробити якісний логотип. Тож я пішов на хитрість і замовивши логотип у двох компаніях, щоб був більший вибір. Мене дуже здивувала різниця в якості та результатах роботи двох компаній. Зараз я впевнено можу порадити вам LogoMaster Studio. Ви отримаєте тут чудовий логотип, який за якістю значно перевершить інші пропозиції в Україні.

Дякую вам за чудову роботу!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98