ЗАМОВИТИ

Логотип для адвоката attorneys at law Київ Україна

Розробка логотипу:

Attorneys At Law “Golosiy & Golosiy” (Україна, м. Київ) – адвокати, які надають грамотну юридичну допомогу та представляють інтереси клієнта в суді.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – розробкою логотипу. Замовником було поставлено завдання: вигадати сучасний, стильний, цікавий і простий у використанні логотип.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді кола, в якому знаходяться дві літери "G", стилізовані у вигляді нескінченності. Коло означає цілісність, безперервність, первісну досконалість. Логотип, що використовує коло, опосередковано характеризує бренд як єдиний та цілісний. Символ нескінченності - відображення гармонії, стабільності та удачі.

Колірне рішення логотипу виконане в золотистому кольорі, який відображає високу якість послуг та створює позитивні емоції. Він викликає приємні відчуття та символізує радість та оптимізм. Загальний фон – синій. Цей колір асоціюється з авторитетністю, надійністю, впевненістю та справляє враження спокою, незворушності та порядку.

Шрифтове написання назви “Golosiy & Golosiy” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було використано в логотипі дескриптор ATTORNEYS AT LAW.


Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк та папка. Основною відмінністю стилю є строгість і запам'ятовуваність.Відгук:

П.І.Б.: Голосій Тарас

Компанія: АТ «Голосій і Голосій»

Посада: Керуючий партнер

Країна, місто: Україна, м. Київ

Довго шукали серед усіх компаній, у кого замовити розробку логотипу та фірмового стилю. Серед усіх компаній обрали LogoMaster. Своїм вибором дуже задоволені! Діти постаралися на славу і точно визначили, що нам було потрібно!

Робота виконана професійно, якісно та в строк (навіть раніше)! Дякую!!!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98