ЗАМОВИТИ

Логотип програми попереднього замовлення їжі напоїв у ресторанах

Розробка логотипу:

Додаток CliCo для попереднього замовлення їжі та напоїв у кав'ярнях, кафе та ресторанах (United Kingdom). Концепція Click and Collect (замовляєш через інтернет, а забираєш на місці самостійно) лише для закладів громадського харчування. Звідси назва CliCo (CLIck and COllect). Основна фішка послуги полягає в тому, що програма допомагає уникати черг у кафе. У кав'ярнях в Англії, особливо вранці – великі черги, а з додатком все стає набагато простіше – замовив, сплатив з карти і без черги прийшов та забрав.

До нашої студії звернулися за створенням візуального образу програми – розробкою логотипу. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності. Вікова аудиторія програми: 16-35 років (студенти, молодь, випускники вузів). Дуже важливо, щоб логотип подобався і був зрозумілий міленіалам. Це представники покоління людей, які народилися на початку 90-х. Таких молодих людей називають поколінням Y та поколінням MeMeMe. Міленіали народилися в епоху глобалізації, індустріалізації та доступності цифрових технологій. Вони змалку оточені технікою і, відповідно, добре вміють нею користуватися. Завдяки комп'ютерам, планшетам або смартфонам міленіалі звикли спілкуватися та взаємодіяти з навколишнім світом у режимі 24/7.

Після детального обговорення різних варіантів, Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді героя відомої відеоігри Pac-Manа (відображає аудиторію програми) та стрілки, яка відображає сервіс замовлення – курсор мишки. Загальний вигляд логотипу свідчить, що ви можете швидко поїсти, замовити їжу (без черги).

Кольорове рішення логотипу виконано в помаранчевому (радість, дружелюбність) та червоному (хвилювання, спонукання до дії) кольорах.

Шрифтове написання назви “CliCo” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.Відгук:

П.І.Б.: Марченко Микита Дмитрович

Компанія: CliCo Ltd.

Посада: Chief Executive Officer

Країна, місто: United Kingdom, Coventry

Велике дякую співробітникам студії LogoMaster за якісно виконану роботу. Директор Андрій дуже доброзичливий, допоміг із вибором найбільш оптимального пакету, вислухав усі побажання. Роботу зробили вчасно і всі логотипи дуже сподобалися, тому важко було вибрати який же найкращий. За кожним логотипом стоїть своя цікава ідея та логіка – креативно та талановито. Дуже задоволений, що вибрав саме цю студію. Дуже рекомендую всім і буду радий одного разу знову до вас звернутися!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98