ЗАМОВИТИ

Логотип мовна онлайн школа освіта VELES Велес бог мудрості

Розробка логотипу:

VELES – мовна онлайн школа (Туреччина, Анкара).

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу школи – створенням логотипу. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності – освітою. Логотип повинен відображати такі поняття як онлайн навчання, мудрість та знання, т.к. Велес – бог мудрості, старець із величезними знаннями.

Після детального обговорення різних варіантів, Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді стилізованої відкритої книги та курсору мишки, що символізує онлайн образи.

Колірне рішення логотипу виконане у двох кольорах: синій та блакитний. Синій колір асоціюється із сучасними технологіями, авторитетністю, надійністю, стабільністю та впевненістю. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку. Блакитний – колір чистоти та легкості, що дуже важливо у галузі навчання.

Шрифтове написання назви "VELES" у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності у логотипі використовується дескриптор “ONLINE DIL OKULU”.Відгук:

П.І.Б.: Попова Є.А.

Компанія: Мовна онлайн-школа “VELES”

Посада: Директор

Країна, місто: Туреччина, м.Анкара

Хочу висловити подяку всій команді, яка працювала над створенням логотипу для мовної школи “VELES”. Чудова робота! Результатом дуже задоволені! Щиро Дякую! Успіхів у роботі!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98