ЗАМОВИТИ

Логотип стиль компанії торгівля агропродукцією

Розробка логотипу:

"YUNIKOM AG" - компанія, яка займається торгівлею агропродукцією і знаходиться в Zug, Switzerland.

У нашу студію звернулися за розробкою візуального образу компанії – розробкою логотипу та фірмового стилю. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді кола, в якому розміщено два зелені листочки. Коло означає цілісність, безперервність, первісну досконалість. Коло у своїй основі відображає форму Сонця та Місяця. Це небесна єдність, динамізм, безкінечний рух, завершення, виконання. Логотип, що використовує коло, побічно характеризує бренд як єдиний та цілісний.

Колірне рішення логотипу виконане в зеленому кольорі. Саме життя, природа, гармонія – ось що безпосередньо означає зелений колір у цьому логотипі. Крім того, саме цей колір прийнятий у всьому світі, як найбезпечніший. Зелений у психології є символом м'якості та спокою, він заспокоює та створює відчуття гармонії та довіри.

Шрифтове написання назви “YUNIKOM AG” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль з елементами горизонтальних ліній, що нагадують поля, підкреслює сферу діяльності компанії. Основною відмінністю стилю є строгість і запам'ятовуваність.Відгук:

П.І.Б.: Іванов Костянтин Євгенович

Компанія: Компанія “YUNIKOM AG”

Посада: Представник

Країна, місто: Zug, Switzerland

Співпраця з компанією LogoMaster залишилася задоволеною. Креативність, раціоналізм у спілкуванні, виконання роботи в обумовлені терміни. Остаточний вибір логотипу був ускладнений тим, що із запропонованих варіантів сподобалася майже половина. Плануємо продовжити співпрацю з ними вже щодо створення сайту.

Дякую!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98