ЗАМОВИТИ

Логотип Адвокатське бюро Баррістер адвокат Київ Україна

Розробка логотипу:

Адвокатське бюро «Bakhurynskyi Barristers» (Україна, м. Київ) працює в галузі юридичного захисту бізнесу. Надаються послуги у сфері кримінального, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного, податкового, міжнародного права. Слоган бюро: «Ваш надійний адвокат з англійськими традиціями успіху!»

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу. Замовником було поставлено наступне завдання: придумати логотип, який асоціюється з консерватизмом, строгістю та елітою англійських адвокатів. Барристери – адвокати, які працюють у Великій Британії, у Лондоні. Вони мають серйозну історію, перебувають у закритих клубах і до вищих судів допускають лише їх.

Клієнт, перед зверненням до нашої студії, вже встиг попрацювати з трьома студіями з Києва та Львова, і був дуже незадоволений результатом і тим, що його не хотіли почути та розібратися у його завданні. Йому розробили близько 30 банальних логотипів з вагами, фемідою, левом і т.д. але результату був. Уважно вивчивши портфоліо нашої студії, Клієнт вирішив довірити роботу з логотипу нашої студії брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio. Таким чином, нам дісталася дуже складна робота – Клієнта потрібно було у прямому сенсі здивувати чимось новим, що нам і вдалося зробити. Перше враження від нових логотипів було таким - Дуже гідно! Навіть важко вибрати, всі подобаються!”.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді поєднання кількох елементів властивих тільки баристерам:
- перука «tie-wigs», який покривають лише половину голови,
- комірець з прямокутних смужок,
- літери В (від Bakhurynskyi Barristers).

Загальний вид логотипу відображає традиції англійських адвокатів-баристерів, успіх та перемогу.

Колірне рішення логотипу виконане в темно-бордовому та чорному кольорі. Бордовий – колір солідності, впевненості, консерватизму. Асоціюється зі стабільністю та стійкістю. Чорний – колір класики, міцності та практичності.

Шрифтове написання назви "Bakhurynskyi Barristers" у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії в англійському стилі. Для розшифровки діяльності у логотипі використовується дескриптор “об'єднання адвокатів”.Відгук:

П.І.Б.: Бахуринський Віталій Станіславович

Компанія: Об'єднання адвокатів «Bakhurynskyi Barristers»

Посада: Керуючий адвокат

Країна, місто: Україна, м. Київ

Щиро вдячні за професійний підхід студії дизайну «FloMaster & LogoMaster Studio» під час виконання нашого замовлення щодо розробки логотипу. Дизайнери втілили концепцію баристерів Англії. Розробленому логотипу було надано високу оцінку не лише адвокатами, яких об'єднує бренд «Bakhurynskyi Barristers», а й нашими міжнародними партнерами.

Примхливим замовникам рекомендуємо працювати з даною студією дизайну!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98