ЗАМОВИТИ

Логотип стиль упаковка волоських горіхів

Розробка логотипу:

ТМ “ECO ELEMENTS” – волоські горіхи (Казахстан, м. Шимкент).

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу, фірмового стилю та упаковки. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Логотип виконаний у вигляді овалу з назвою “ECO ELEMENTS”, яке зверху та знизу обрамляють листочки, що нагадують стилізовану корону (для передачі високого рівня продукції).

Шрифтове написання назви в логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.

Пошук кольорового рішення для цього проекту виявився захоплюючим і дуже непростим. Ми перебрали багато поєднань кольорів і зупинилися на зеленому та помаранчевому кольорі.

Зелений овал буде дуже добре помітний на етикетці продукції, що вплине на запам'ятовуваність та впізнаваність бренду. Зелений колір у логотипі відображає натуральність та природність продукції. Крім того, саме цей колір прийнятий у всьому світі, як найбезпечніший. Зелений у психології є символом м'якості та спокою, він заспокоює та створює відчуття гармонії та довіри.

Помаранчевий - це колір сонця, інтелекту, інтуїції. Він викликає приємні відчуття та символізує здоров'я, радість та оптимізм. Так само це колір лідерства та традицій, він відображає надійність та високу якість продукції.Розробка дизайну упаковки:

Розробка дизайну упаковки для волоських горіхів виявилася складним завданням. Разом із Замовником було опрацьовано понад десять різних концепцій оформлення упаковки з урахуванням розробленого логотипу та стилю. При розробці бренду ми насамперед відштовхувалися від очікувань цільової аудиторії та загальних тенденцій світового ринку цих продуктів. В рамках комплексного вирішення даної маркетингової задачі, нами був розроблений унікальний образ бренду, що розкриває високий характер пропозиції та натуральність продукції, що випускається.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98