ЗАМОВИТИ

Логотип для адвоката Київ Україна

Розробка логотипу:

Адвокат ”Микола Буртовій” (м. Київ, Україна) надає грамотну юридичну допомогу та представляє інтереси клієнта у суді.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – розробкою логотипу. Замовником було поставлено завдання придумати сучасний, стильний, цікавий та простий у використанні логотип у стилі мінімалізм.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді квадрата, в якому міститься монограма з першої літери прізвища "Б". Квадрат є символом комбінації та впорядкування чотирьох різних елементів. Він означає космічну силу, інстинкт. Психологічно його форма викликає відчуття міцності, стабільності та деякої консервативності. Права верхня частина квадрата виконана у вигляді стрілки, що говорить про розвиток та рух до мети.

Колірне рішення логотипу виконане у двох кольорах: темно-синій та блакитний. Синій колір асоціюється із силою, важливістю, авторитетністю, надійністю, впевненістю. Синій - колір моря та неба. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку. Блакитний є кольором свіжості, чистоти та легкості, він говорить про інтелектуальність та надійність, а також уособлює умиротворення.

Шрифтове написання назви ”Микола Буртовій” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було заведено використовувати в логотипі дескриптор “АДВОКАТ”.Відгук:

П.І.Б.: Микола Буртовий

Посада: Адвокат

Місто: м. Київ, Україна

Завдання у розробці логотипу було виконано на відмінно. На весь проект знадобилося не більше тижня робочого часу. Все завдяки тому, що команда студії і сам Андрій Волхонський одразу зрозуміли, яке перед ними стоїть завдання, виразно і зрозуміло пояснили всі замовнику. Було знайдено оптимальні рішення у фірмових кольорах, шрифті та логотип вийшов саме таким, яким я його собі уявляв.

Роботою дуже задоволений. Рекомендую студію, як справжніх профі у своїй галузі.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98