ЗАМОВИТИ

Логотип компанії вантажні залізничні перевезення logotype transport-forwarding company

Розробка логотипу:

Компанія ”CAPITALTRANS” займається вантажними залізничними перевезеннями (Україна, м.Київ).

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу компанії – створенням логотипу. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді абстрактної круглої фігури зі стрілок, що відображає процес перевезень.

Коло означає цілісність, безперервність, первісну досконалість. Коло у своїй основі відображає форму Сонця та Місяця. Це небесна єдність, динамізм, нескінченний рух, завершення, виконання – що відображає тематику діяльності компанії. Логотип, що використовує коло, побічно характеризує бренд як єдиний та цілісний.

Колірне рішення логотипу виконане в помаранчевому та темно-коричневому кольорі. Помаранчевий колір логотипу відображає оптимізм, життєлюбність та радість, що дуже важливо у сфері послуг. Коричневий – надійність, гідність, завершеність, твердість, практичність.

Шрифтове написання назви ”CAPITALTRANS” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було використано в логотипі дескриптор “TRANSPORT-FORWARDING COMPANY”.Відгук:

П.І.Б.: Шляхов Олександр Миколайович

Компанія: ТОВ "ТЕК "КАПІТАЛТРАНС"

Посада: Директор

Місто: м. Київ, Україна

Замовляли розробити логотип компанії. Роботою залишилися задоволені, все виконано відмінно з урахуванням наших побажань і точно в строки.

Рекомендуємо LogoMaster Studio! Величезна подяка, приємно було мати з Вами справу! Успіхів у роботі!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98