ЗАМОВИТИ

Логотип ресторану restaurant Stradivari весілля ювілей вечірка

Розробка логотипу:

Ресторан ”Stradivari” (Австрія, м. Відень) – невеликий сімейний ресторан, що знаходиться в самому серці міста. Інтер'єр закладу – це не лише загальний урочистий стиль, що перегукується з ім'ям великого музиканта, а й продуманий декор, що дозволяє почуватися затишно і в ситуації романтичної вечері, і під час проведення великого святкового заходу – весілля, ювілею, корпоративної вечірки. Сучасне музичне обладнання, різноманітне комбіноване освітлення, наявність проекторів з великим екраном – це дозволить провести будь-який захід на найвищому рівні.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу ресторану – розробкою логотипу. Замовником було поставлено завдання: вигадати стильний, цікавий і простий у використанні логотип.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконано у вигляді скрипки з першої літери назви ”S” та виделки, що відображає сферу діяльності закладу.

Колірне рішення логотипу виконане в темно-коричневому та золотистому кольорі, що відображає високу якість послуг та створює позитивні емоції. Коричневий колір не дуже привертає увагу, але викликає відчуття простоти та гармонії. Одночасно зі спокоєм, коричневий колір означає серйозність та відповідальність.

Шрифтове написання назви ”Stradivari” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було використано в логотипі дескриптор “RESTAURANT”.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98