ЗАМОВИТИ

Логотип школа дресирування собак кінолог SKIPPER Train your dog

Розробка логотипу:

”SKIPPER. Train your dog” – це професійна школа дресирування собак (Польща, м. Варшава). Протягом багатьох років фахівці школи допомагають порозумітися зі своїми вихованцями. Тут ви можете отримати консультацію фахівця-кінолога, запросити дресирувальника додому або ж записатися на курс дресирування та навчити свого собаку під керівництвом досвідченого інструктора на одному зі спеціалізованих майданчиків.

До нашої студії звернулися за створенням візуального образу школи – розробкою логотипу. Замовником було поставлено завдання: вигадати стильний, цікавий і простий у використанні логотип.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче шрифтовий логотип. Літери ”P” та ”R” виконані у вигляді стилізації передніх та задніх лап собаки.

Колірне рішення логотипу виконане в чорному та помаранчевому кольорі, який викликає приємні відчуття та символізує активний вид спорту, здоров'я, радість та оптимізм. Чорний колір викликає відчуття простоти та гармонії. Одночасно зі спокоєм цей колір означає серйозність і відповідальність.

Шрифтове написання назви ”SKIPPER” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль школи. Для розшифровки діяльності було прийнято використовувати у логотипі дескриптор-слоган ”Train your dog”.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98