ЗАМОВИТИ

Логотип сайт food products promotion company UAE

Розробка логотипу:

Арабська компанія “Hil Trade” (UAE) надає широкий спектр послуг, пов'язаних з просуванням продуктів харчування на міжнародному ринку cooperation to direct operating activities, such as processing applications and shipping goods).

У нашу студію звернулися за розробкою візуального образу арабської компанії – розробкою логотипу та фірмового стилю. Замовником було поставлено завдання створити стильний, цікавий, незабутній та простий у використанні логотип.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді кола, в якому знаходиться перша літера назви компанії "H" стилізована під зелений лист для передачі натуральності продукції, що продається. Коло означає цілісність, безперервність, первісну досконалість. Коло у своїй основі відображає форму Сонця та Місяця. Це небесна єдність, динамізм, безкінечний рух, завершення, виконання. Логотип, що використовує коло, побічно характеризує компанію як єдину та цілісну.

Пошук кольорового рішення для цього проекту виявився захоплюючим і дуже непростим. Ми перебрали багато поєднань кольорів і зупинилися на зеленому кольорі. Зелений колір у логотипі відображає натуральність та природність продукції. Крім того, саме цей колір прийнятий у всьому світі, як найбезпечніший. Зелений у психології є символом м'якості та спокою, він заспокоює та створює відчуття гармонії та довіри до компанії.

Шрифтове написання назви “Hil Trade” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.


Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Основною відмінністю стилю є строгість і запам'ятовуваність.


Розробка сайту:

У рамках загального замовлення було виконано роботу з розробки корпоративного сайту компанії “hiltrade”. Дизайн сайту розроблений у сучасному, мінімалістичному стилі, з використанням фірмових кольорів замовника. Блокове подання інформації дає можливість легко вивчити інформацію та максимально сконцентрувати увагу на послугах компанії.

hiltrade.ae
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98