ЗАМОВИТИ

Логотип фірмовий стиль Адвокатське об"єднання Київ Україна

Розробка логотипу:

Адвокатське об'єднання “LEGIS GROUP” (Україна, м.Київ) надає юридичні послуги лише у тих сферах, у яких має винятковий досвід та спеціалізацію. Компанія об'єднує фахівців, які ведуть практику в таких галузях права, як: вирішення спорів, захист бізнесу, сімейне та спадкове право, кримінальне право.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу об'єднання – створенням логотипу та фірмового стилю. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак виконаний у вигляді щита (символ захисту) із нанесенням на нього першої літери назви, яка з'єднана з фігурною дужкою. Фігурні дужки найчастіше використовуються у математичних формулах, де зазвичай об'єднують групу формул. У цьому випадку дужка відображає об'єднання фахівців в одній компанії для допомоги та вирішення питання Клієнта.

Колірне рішення логотипу виконане в сіро-блакитному кольорі. Сірий – безпека, надійність, інтелект, гідність, завершеність, твердість, практичність. Блакитний – колір чистоти та легкості, він говорить про стабільність компанії.

Шрифтове написання назви “LEGIS GROUP” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифрування діяльності було прийнято використовувати у логотипі дескриптор “Адвокатське об’єднання”.Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк, папка. Розроблений фірмовий стиль з елементом щита та годинниковою стрілкою на ньому підкреслюють оперативну роботу об'єднання, а також юридичну сферу діяльності.Відгук:

П.І.Б.: Кулішенко Микола Юрійович

Компанія: Адвокатське об'єднання “LEGIS GROUP”

Посада: Керуючий партнер

Місто: Україна, м. Київ

Замовляли у компанії розробку логотипу та фірмового стилю. При цьому чіткого розуміння, як все це має виглядати, у нас не було, тому й побажання були розпливчасті. Фахівці компанії FloMaster & LogoMaster здивували винахідливістю та уважністю, запропонувавши нам ті варіанти, які підходили саме нам. Сподобалася також постійна комунікація з фахівцем, його рекомендації, серйозний підхід, оперативність, виконання роботи в обумовлені терміни, та й основне - дуже висока якість виконаних робіт.

Обов'язково працюватимемо з компанією і надалі, а також радимо фахівців FloMaster & LogoMaster колегам!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98