ЗАМОВИТИ

Логотип для кави італійської якості Україна

Розробка логотипу:

Кава “Roast One” - приклад зразкової італійської якості виробленої в Україні. Головний секрет успіху кави полягає в обсмажуванні, що виконується кваліфікованими професіоналами. Але для того, щоб досягти такої майстерності, співробітникам компанії довелося виконати велику роботу.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу. Замовником було поставлено завдання: придумати цікавий та простий у використанні логотип, який виглядає лаконічно та солідно.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, знак якого виконаний у вигляді корони з кавових зерен, для відображення високої якості товару.

Колірне рішення логотипу виконане в зеленому та золотистому кольорі. Зелений колір у логотипі відображає натуральність та природність продукції. Крім того, саме цей колір прийнятий у всьому світі, як найбезпечніший. Золотистий колір асоціюється з багатством та високим рівнем бренду.

Шрифтове написання назви “Roast One” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.Розробка дизайну упаковки кави:

Розробка дизайну упаковки кави виявилася складним та цікавим завданням. Разом із Замовником було опрацьовано декілька різних концепцій. При розробці бренду ми насамперед відштовхувалися від очікувань цільової аудиторії та загальних тенденцій світового ринку цього продукту. В рамках комплексного вирішення даної маркетингової задачі, нами був розроблений унікальний образ бренду, що розкриває високий характер пропозиції та натуральність продукції - кави.Відгук:

П.І.Б.: Ольга Костенко

Компанія: ТМ “Roast One”

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Миколаїв

Звернулися до LogoMaster за розробкою логотипу фірми. Шалено задоволені роботою, хлопці впоралися навіть раніше за умовлений час і перевершили всі наші очікування. Стильний логотип і повністю відображає ідею нашої фірми.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98