ЗАМОВИТИ

Логотип стиль компанії продаж покрівельних матеріалів черепиця гідроізоляція водостічні системи мансардні вікна

Розробка логотипу:

Компанія “TerraRoof” займається продажем покрівельних матеріалів: черепиця, покрівля, гідроізоляція, водостічні системи, мансардні вікна (Казахстан, м. Нур-Султан).

У нашу студію звернулися за розробкою візуального образу компанії – створенням логотипу та фірмового стилю. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, що складається зі знака та шрифтового написання назви. Знак виконаний у вигляді поєднання образу орла та даху з черепиці. Орел у логотипі уособлює лідерство, стабільність та повагу. Він оберігає ваш будинок, накриваючи його крилом. Пір'я крила виконані, як черепиця даху.

Колірне рішення логотипу виконане в червоному кольорі. Червоний колір асоціюється з лідерством, відкритістю, сучасним мисленням та відображає розумну ефективність.

Шрифтове написання назви “TerraRoof” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено великий набір елементів: візитні картки, фірмовий бланк, оформлення фото для Instagram, ручка, чашка та багато іншого. Розроблений фірмовий стиль, виконаний у вигляді патерну з головних літер назви, доповнює логотип і створює універсальний блок інформації, що запам'ятовується.Брендування фото для інстаграм:Створення брендбука:Розробка дизайну каталогу:

Розробка дизайну та верстка каталогу була виконана з урахуванням фірмового стилю бренду, описаного в бренд буку.

Каталог - це перелік товарів, які продає або виробляє підприємство, що супроводжується зображеннями та коротким описом, а також інформацією про умови купівлі (технічний каталог має більш детальний опис).

Розробка дизайну каталогу - вивчення інформації, складання структури каталогу, написання унікальних текстів, підбір і обробка фотографій. Наша студія при розробці каталогу розробляє кілька ескізних концепцій дизайну обкладинки та розвороту каталогу, для того щоб ви змогли вибрати найбільш підходящий дизайн, яким буде верстатись весь каталог.

Верстка - процес формування сторінок. Суть процесу — розміщення текстового та графічного матеріалу на сторінках або шпальтах, що відповідає певним технічним та естетичним вимогам та критеріям, за спеціальними правилами та вказівками замовника.

Після верстки каталогу та вашого затвердження, макет каталогу готується для друку (згідно з наданими технічними вимогами поліграфії), після чого файли каталогу передається вам для подальшого відправлення до друку.Дизайн-макет зовнішнього оформлення магазину:

В рамках замовлення було виконано роботу з розробки дизайн-макета зовнішнього оформлення магазину. Вхідна група - це виконане в єдиному фірмовому стилі оформлення фасаду магазину та, по суті, його візитна картка. При розробці дизайну вивіски важливо враховувати, що вона має бути досить великою, щоб бути помітною і перехожим, і людям, які проїжджають у транспорті.

Фасад магазину - це його власний рекламний майданчик: він - і інструмент для залучення клієнтів, і частина іміджу торгової марки (бренду), і особливість, що відрізняє магазин від конкурентів. Наша студія розробляє дизайн-оформлення зовнішнього оформлення магазину будь-якого рівня складності, яке ефективно працює на Вашу цільову аудиторію та залучає нових Клієнтів.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98