ЗАМОВИТИ

Логотип стиль брендбук центр первинної медико-санітарної допомоги

Розробка логотипу:

Комунальний заклад “Центр первинної медико-санітарної допомоги Овруцької районної ради” почав надавати первинну медичну допомогу з 2014 року (Україна). Установа створена з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я, яка передбачає забезпечення населення міста Овруч та Овруцького району доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу установи – створенням логотипу, фірмового стилю, бренд бука. Замовником було поставлено завдання розробити цікавий та простий у використанні логотип.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, який є цілісною композицією з трьох елементів, в центрі якої знаходиться сім'я. Сім'я оформлена знаком у вигляді об'єднання мами, тата та дитини (схематично виконані у вигляді сердець), яка відображає медико-санітарну допомогу та турботу про кожну родину. Серце – символ милосердя, турботи, доброти. Символ нашого піклування про кожного пацієнта.


Логотип представлений у двох кольорах: блакитному та червоному. Блакитний колір відноситься до холодної частини кольору. У психології відзначають такі особливості впливу блакитного кольору на самопочуття людини: цей колір заспокійливо впливає на психіку, пом'якшує агресивність і дратівливість, покращує настрій, викликає почуття безпеки і впевненості в собі. Також блакитний колір асоціюється з безпекою та стабільністю. Блакитний колір є одним із основних кольорів у медицині.

Червоний колір – один із трьох основних кольорів. Найбільш емоційно насичений колір. Символічно червоний колір означає життя, кохання, свободу, життєву силу, мужність. Це колір активності, сміливості та енергії. Крім того, цей колір ефективно привертає увагу.

Абревіатура КНП «Овруцький ЦПМСД» дозволяє швидко ідентифікувати логотип із заснуванням первинної медицини – Комунальним некомерційним підприємством «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги».
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль, що складається з хвиль, відображає поєднання та взаємодію центру з населенням. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.

Хвиля – один із найдавніших символів людства. Має різне символічне значення в міфології ряду народів. Хвиля уособлювала в давнину та середні віки воду, океан, море, вічний рух, а в наш час все частіше стала символом постійної мінливості навколишнього світу. У цьому контексті символ хвилі використано як символ постійного руху, прагнення змін, удосконалення. Також хвиля відображає поєднання та взаємодію центру з пацієнтами.

Колір – це, мабуть, найважливіший візуальний параметр, що оточує нас. Саме колір надає будь-якої форми енергії та певного характеру. Фірмовий стиль представлений у двох кольорах: блакитному та білому.

Білий колір у межах універсального відтінку для всього. У фірмовому стилі він використаний як колір фонового простору. Білий – це найсвітліший із квітів. Він приносить спокій та гарне самопочуття, пом'якшує емоції, служить добрими ліками від стресу, дає відчуття свободи. Сам по собі колір символізує світ, чистоту, правдивість та інші позитивні характеристики, проте важливим є також поєднання решти палітри логотипу, оскільки білий сам по собі неможливо використовувати. Завдяки білому кольору ми прагнемо створити позитивні емоції в рамках простоти самого дизайну.

Блакитний колір відноситься до холодної частини спектра кольорів. Блакитний колір хвилі символізує надійність, безпеку. Він надає заспокійливу дію на нервову систему, проте зовсім не концентрує нашої уваги. Вважають, що цей відтінок символізує світ і безхмарне майбутнє.Розробка брендбуку:

Протягом тижня було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесення на різні площини, опис фірмового стилю, зовнішньої реклами, вивісок, кабінетних табличок та ділової документації.П.І.Б.: Алексій Бейчук

Компанія: КНП «Овруцький ЦПМСД»

Посада: Менеджер проекту

Місто: Україна, м. Овруч

Звертався до агентства, щоб зробили логотип, фірмовий стиль та брендбук. Хлопці впоралися дуже швидко, вміють слухати та роблять те, що запросив. Мені результат дуже сподобався!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98