ЗАМОВИТИ

Логотип компании продажа медицинского оборудования малоинвазивная хирургия

Розробка логотипу:

Компанія "INTEGRA MEDICAL" (Україна) була заснована у 2015 році досвідченими фахівцями з продажу медичного обладнання та виробів медичного призначення. Основним напрямком розвитку компанії була обрана малоінвазивна хірургія - галузь, що стрімко і технологічно розвивається, пропонуючи найсучасніше обладнання для лікування пацієнтів з різними захворюваннями. Усі співробітники компанії мають великий досвід роботи на українському ринку охорони здоров'я та зарекомендували себе високопрофесійними та надійними партнерами.

У нашу студію звернулися за розробкою візуального образу компанії – створенням логотипу, фірмового стилю та сайту. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак логотипу схематично відбиває тематику малоінвазивної хірургії.


Колірне рішення логотипу виконане в бірюзовому та золотому кольорі. Бірюзовий колір асоціюється з тематикою медицини, є символом м'якості та спокою, він заспокоює та створює відчуття гармонії та довіри. Золотий - це світло сонця, інтелекту та здоров'я. Цей колір теплий, легкий, яскравий, радіючий. Він викликає приємні відчуття та символізує рух, радість та інновації.

Шрифтове написання назви "INTEGRA MEDICAL" у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка сайту:

У рамках загального замовлення було виконано роботу з розробки корпоративного сайту компанії двома мовами. Дизайн сайту розроблено у сучасному, мінімалістичному стилі, з використанням розробленого фірмового стилю. Блокове подання інформації дає можливість легко вивчити інформацію та максимально сконцентрувати увагу на послугах компанії.

integramedical.com.ua
П.І.Б.: Усенко Андрій Владиславович

Компанія: ТОВ «ІНТЕГРА МЕДІКАЛ»

Посада: Директор

Місто: Україна, Київська обл., м. Ірпінь

ТОВ «ІНТЕГРА МЕДІКАЛ» хоче висловити щиру вдячність вашій команді за роботу над розробкою логотипу та фірмового стилю для нашої медичної компанії. Ваш професіоналізм, талантливість та підхід до деталей залишили нас приємно враженими. Ваші зусилля у створенні логотипу перевершили наші очікування. Він удало відображає наші цінності, місію, а також має естетичний та сучасний вигляд.

Ми впевнені, що цей логотип допоможе нам зміцнити нашу позицію на ринку та забезпечити унікальність серед клієнтів та партнерів. Також хочу відзначити ваші зусилля у розробці фірмового стилю. Кожен елемент дизайну доповнює та підкреслює наш бренд, створюючи єдиний та цілісний образ компанії. Ви ретельно працювали над кольорами, типографікою, а також іншими деталями, щоб забезпечити зручність та легкість сприйняття наших матеріалів.

Ваша команда була дуже професійною та завжди відкритою до наших ідей та побажань. Ви виявили велику терпимість і розуміння, коли ми робили зміни та корективи до проекту. Ваш підхід до співпраці був дуже позитивним, і ми впевнені, що ваша творча енергія знадобиться нам і надалі. Загалом співпраця з вашою компанією була приємною та результативною. Ми дуже задоволені нашим новим логотипом та фірмовим стилем і готові з вами співпрацювати в майбутніх проектах. Ще раз дякуємо за вашу відданість та творчий підхід!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98