ЗАМОВИТИ

Розробка дизайну етикетки

Розробка дизайну етикетки:

Очищувач монтажної піни використовується для видалення свіжої поліуретанової піни з поверхонь, очищення пістолета аплікатора після застосування монтажної піни. Застосовується також для видалення слідів піни з інструментів, віконних та дверних рам, одягу тощо.

Відомо, що цікаво, красиво та оригінально оформлена етикетка товару - це додатковий інструмент продажу, який дозволить залучити ще більше клієнтів. Таким чином, при розробці дизайну упаковки акцент було зроблено на строгий та стильний європейський дизайн. На першому етапі ми розробили логотип. З другого краю етапі запропонували різні концепції загального оформлення дизайну фірмового стилю етикетки. Після незначних доопрацювань Замовник затвердив один із варіантів. Кольорове рішення виконане у трьох найпоширеніших будівельних кольорах – чорний, жовтий (основні) та червоний (додатковий). Підібрані кольори у дизайні етикетки привертають увагу споживача на прилавку магазину.

Виходячи із зовнішнього вигляду, споживачеві зрозуміло, що це якісний товар, який приємно тримати в руках. Варто зазначити, що такий важливий фактор - з упаковки дуже легко зчитується основна базова інформація, що дуже важливо для даного типу продукції.
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98