ЗАМОВИТИ

Чи можу я бути впевненим, що розроблену назву зареєструють?

Ні. Ніхто не може дати такої гарантії. Важливо розуміти, що таку гарантію вам не дадуть навіть після того, як ви подасте вашу ТМ на реєстрацію та сплатите всі держмита.

На сьогодні існує вичерпний перелік підстав для відмови у реєстрації товарного знака. Вони вказані у ЗУ «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг». Найчастішою підставою відмови у реєстрації є наявність серед раніше зареєстрованих чи заявлених на реєстрацію товарних знаків тотожних чи подібних до ступеня змішування з поданими на реєстрацію товарними знаками.

Для мінімізації ризиків, пов'язаних із подібною ситуацією, ми проводимо дуже ретельний пошук за допомогою пошукової системи www.google.com.ua на наявність не збігів зареєстрованих ТМ, які зустрічаються в Інтернет із запропонованими назвами.

В ідеалі, після того, як ви вибрали назву, необхідно проведення перевірок по базі даних зареєстрованих товарних знаків щодо наявності товарних знаків, подібних до ступеня змішування з цікавим (оплачується окремо). Важливо розуміти, що ця перевірка, не є 100% гарантією реєстрації надалі товарного знака (оскільки не охоплює ряд товарних знаків, поданих на реєстрацію). Однак вона допомагає виключити значну кількість товарних знаків на етапі їхнього розгляду замовником.

Докладніше про це ви можете дізнатися у наших партнерів.


Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98