ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу, стилю естетична косметологія

Розроблений фірмовий стиль, поліграфія, зовнішня реклама:

Центр естетичної косметології "Альтера" (м. Київ, Україна) надає найсучасніші та нові технології в естетичній медицині - безопераційний ліфтинг обличчя та зони декольте за допомогою апарату Ulthera System/Альтера Систем – безопераційний SMAS-ліфтинг сфокусований ультразвук із візуалізацією.

Назва центру походить від слова "Альтернатива" та появи нової методики в естетичній медицині, без хірургічних втручань здійснювати ліфтинг шкіри обличчя у глибоких шарах дерми.

До цього часу, сучасна медицина та косметологія мала широкий арсенал засобів боротьби з віковими змінами, що виникають у верхніх шарах шкіри: контурна пластика, фотоомолоджування, фракційний фототермоліз та ін. Однак вони є недостатньо ефективними для корекції гравітаційного птозу (опущення тка боротьби з деформацією та втратою чіткості овалу обличчя, появою другого підборіддя, опущенням брів та області щік, появою надлишків шкіри повік, але віднедавна стався прорив в естетичній медицині.

У центрі працюють лікарі-фахівці естетичної медицини – успішні доктори, чиї знання та досвід спрямовані на те, щоб допомогти клієнтам зберегти, відновити та продовжити молодість.Примітка: логотип надано Замовником.
Створення сайту:

www.ulthera.kiev.uaВідгук:

П.І.Б.: Скляренко Ірина Борисівна

Компанія: Центр естетичної косметології

Посада: Керівник центру

Країна, місто: Україна, м. Київ

Робота зі студією розпочалася з розробки різних макетів для поліграфії - флаєра, буклети, плакати. Ми залишилися задоволені результатом, тому пізніше вирішили замовити повний редизайн нашого існуючого сайту.

Шановні співробітники веб-студії ми дуже вдячні Вам за сумлінну роботу, швидке реагування та розуміння наших завдань. Робота була виконана у встановлені терміни та з урахуванням усіх наших побажань. Сайт був позитивно оцінений нашими клієнтами, партнерами та конкурентами.

Бажаємо Вам процвітання та успіхів у Вашій справі!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98