ЗАМОВИТИ

Розробка фірмового стилю для медичної клініки, стоматологічної клініки, ветеринарної клініки

© ЛогоМайстер 2013

Фірмовий стиль медичної стоматологічної ветеринарної клініки включає ряд обов'язкових елементів і ряд додаткових які можуть змінюватися в залежності від специфіки роботи та послуг. Звичайними атрибутами є: вивіска, фірмова документація, рекомендації щодо нанесення логотипу клініки на медичний халат тощо.

Коли починається робота, з створення фірмового стилю для медичної клініки перше, що проводить наша студія - це вивчення конкурентів, визначення майбутньої цільової аудиторії та її смаків. Фірмовий стиль має знайти відгук у серцях багатьох майбутніх Клієнтів - а це дуже серйозне завдання, яке вирішується зазвичай протягом місяця.

Далі ми переходимо до створення концепції клініки, реалізація якої буде відображена у логотипі. Тут важливо відобразити специфіку, принципи та правила, за якими надаватиме свої послуги клініка. У головах людей є певні стереотипи, наприклад білий халат лікаря – відбиває високі моралі та стереотипи. Таким чином, для медичного закладу особливу роль відіграють етичні пріоритети, відображені у його фірмовому стилі та відіграють серйозну роль у повсякденній діяльності клініки.

Коли розроблено логотип, обробляється вся раніше зібрана інформація про клініки, та студія переходить до реалізації дизайну фірмового стилю клініки. Підбирається та випробувається кольорова гама, візуальні атрибути, символи, які будуть використані в корпоративному стилі клініки, т.к. вони відіграють вирішальну роль. Наприклад візуальний образ оформлення фасаду клініки, халатів співробітників формує у Клієнтів розуміння діяльності клініки.

У результаті всі створені і зібрані воєдино елементи фірмового стилю реалізуються. Виготовляється вивіска, зовнішнє оформлення клініки, потім екстер'єр, шиється одяг для персоналу, друкуються візитки, бланки, папки тощо.

Дальший розвиток клініки пов'язаний із утриманням стабільного іміджу компанії та розвитку нових напрямків у роботі.

Приклади наших робіт із розробки фірмового стилю для медичної, стоматологічної клініки:
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98