ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу для радіостанції, програми, телеканалу, газети, журналу, ЗМІ

© ЛогоМайстер 2013

У наш час стрімкий розвиток отримали інноваційні технології, і як їхній результат - створюються різноманітні розважальні та інформаційні засоби - радіостанції, телеканали та програми на них. Нові засоби масової інформації (ЗМІ) потребують розробки та створення унікальних та запам'ятовуваних логотипів.

Серед ЗМІ можна виділити: радіостанції, газети, телеканали (кабельне телебачення), рекламні брошури та банери, які знайомлять людей з різними компаніями. Конкурентна боротьба в галузі ЗМІ призвела компанії до необхідності створення унікального дизайну фірмового логотипу для кожної форми ЗМІ, будь то газети, телебачення, радіостанція або інший постачальник послуг.

Дизайн логотипу для радіостанції, телеканалу має бути настільки індивідуальним та унікальним, як ваш бізнес та спектр послуг, що надається. ЗМІ, як правило, відображають емоції - це може бути неймовірною сили захоплення. Це стан людини, яка тільки-но збагнула щось грандіозно нове і іноді містичне, яке настільки емоційно збуджене, що не може словами висловити свої переживання. Також можна передати відчуття, як дуже приємний стан, який позитивно заряджає людину.

Завдання сформується до того, як графічно передати цю емоцію. Для радіостанції часто використовують музичні ключі, навушники, хвилі, навушники і т.д. Для телеканалу (або програми) трохи простіше – тут зазвичай використовують прості символи та елементи – це може бути початкова абриввіатура назви, абстрактна фігура чи інша нісенітниця. Для газати найчастіше використовують лише унікальне шрифтове написання. Зрозуміло, що логотип має нормально виглядати за своїх малих розмірів. Якщо логотип не можна розглянути при розмірі 100x100px, він не підходить. Деякі дизайнери вважають, що потрібно уникати зайвої деталізації в таких логотипах. Зрозуміло, що все геніальне – просто. Але просто не означає банально :)

Оскільки логотип ЗМІ призначений для того, щоб привернути увагу людей і збільшити чисельність аудиторії, він має бути найкрасивішим і незабутнім наскільки це можливо, показуючи своїм шанувальникам щось дивне. Логотип ЗМІ може включати будь-яке графічне зображення, фігуру або текст, що, у свою чергу, має давати цільовій аудиторії, як мінімум, уявлення про вид послуг.

Логотип має бути спрямований та створений для цільової аудиторії. Необхідно, щоб логотип відображав вид діяльності фірми для впізнаваності її на ринку. Логотип має сприяти швидкому розпізнаванню бренду та однозначно привертати увагу.

Приклади наших робіт з розробки логотипу для радіостанції, газети, журналу:
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98