ЗАМОВИТИ

Правила створення логотипу для турфірми, туристичної компанії, туроператора

© ЛогоМайстер 2013

У цій статті йтиметься про правила створення логотипу для турфірми, туристичної компанії, туроператора. Усім зрозуміло, що саме логотип турфірми є найголовнішою та найважливішою складовою формування іміджу компанії. Саме логотип залишатиметься обличчям вашої компанії протягом багатьох років, поки ви працюєте. Логотип - базова основа всього фірмового стилю туристичної компанії, його основний елемент.

Як правило, коли в нашій студії хочуть замовити логотип для турфірми – усі Замовники в один голос заявляють, що їм не потрібно – моря, пальм, сонця та іншої банальщини, яка у всіх. Добре, говоримо ми – тоді що Вам малювати? - щось унікальне, каже Замовник. Ок - говоримо ми і приступаємо до роботи. Ми створюємо унікальні логотипи, але чомусь після розгляду Замовником вони відкидаються, т.к. не розкривають суті їхнього бізнесу. І ось після тривалого доопрацювання ми приходимо знову до чайків, сонця, пальм, земної кулі, хвиль, дельфінів, парасольок від сонця тощо. Ось тут уже потрібно правильно їх подати і так піднести, щоб вони кардинально відрізнялися від логотипів конкурентів. У цьому є найбільша проблема - яку наша студія вирішує для Замовника.

Розробка логотипу турфірми та розробка фірмового стилю, а потім і створення дизайну сайту дозволяють турфірмі знайти свій унікальний і неповторний стиль. Візуальна складова (логотип та стиль) дозволить яскраво та швидко заявити про себе на ринку туристичних послуг.

Пам'ятайте, що логотип робиться також для залучення нових клієнтів, які повинні його запам'ятати та асоціювати з вашим видом діяльності, а саме з туризмом. Наша студія пропонує Вам створити неповторний та унікальний логотип, фірмовий стиль турфірми, який зможе залучити не лише нових клієнтів, а й виділити Вас серед ваших конкурентів.

Ми вважаємо, що кожна турфірма, що виходить на ринок туризму, повинна подбати про створення красивого логотипу і фірмового стилю, що запам'ятовується. Фірмовий стиль турфірми повинен відображати специфіку діяльності (якщо це туроператор Азією - повинні бути пагоди, змії, дракони), і забезпечувати єдність усіх об'єктів і компонентів, що використовуються компанією, починаючи від візитної картки, фірмового бланка, папки і закінчуючи рекламними матеріалами. >

Приклади наших робіт з розробки логотипу для турфірми, туристичної компанії, туроператора:


Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98