ЗАМОВИТИ

Розробка бренду одягу. Як створити свій бренд одягу в Україні

Якщо ви цікавитеся сучасною модою, можливо, колись думали про розробку власного бренду одягу в Україні. Дуже багато відомих дизайнерів одягу почали цей вид бізнесу з нуля. Головне, щоб у вас було величезне бажання, необхідне обладнання та цікаві ідеї щодо створення нової торгової марки одягу.

У цій статті ми порушимо питання з розробки бренду одягу, які безпосередньо пов'язані з нашою роботою студії, а саме зі створення унікальної назви – імені бренду та логотипу, як ми вважаємо, дуже серйозною складовою майбутньої застави успішності вашої торгової марки.

>

Як створити свій бренд одягу в Україні? Це питання нам ставлять практично щотижня. Зрозуміло, є певні етапи, які необхідно пройти на початковому шляху, щоб у майбутньому ви могли юридично захистити свою торгову марку.

Без назви – нікуди. На першому етапі потрібно розробити неймінг, який є складним комплексом заходів з розробки назви. Наша студія займається розробкою незабутнього та оригінального імені для вашого бренду, яке буде спрямоване на потрібну цільову аудиторію.

Головні критерії неймінгу:

Коли назва затверджена, можна обговорити дизайн логотипу – основу візуальної комунікації бренду, ключовий та найефективніший засіб його ідентифікації та індивідуалізації. Правильний дизайн логотипу є відображенням позиціонування бренду та включає всі його основні складові: назву, колірне рішення, індивідуальне шрифтове та унікальне графічне зображення.

Головні критерії правильного дизайну логотипу:

У процесі розробки неймінгу та логотипу бренду одягу наша студія використовує ефективні технології та власні методики, що пройшли успішну апробацію на ринку. Красива і влучна назва доповнена логотипом, що запам'ятовується, цілком справедливо вважається ключовою складовою успіху будь-якої торгової марки.

Нижче наведено приклади кількох наших робіт:

Створення бренду українського національного одягу MELANIKA

У нашу студію звернулася компанія з м.Львова, яка займається виробництвом національного одягу – вишиванок. Фахівці компанії розробляють модель, підбирають дизайн вишивки, крій, пошиття, вишивки. При виготовленні використовуються лише натуральні та якісні матеріали. Замовник попросив нас створити назву, яка буде цікавою, унікальною і незабутньою. Мовне написання – латиниця.

Назва MELANIKA походить від слів: МЕЛАНКА (українське ім'я) та НІКА (ім'я давньогрецької богині перемоги). Логотип бренду виконано у вигляді старовинного орнаменту української вишивки, який своїм походженням та традиціями сягає корінням у глибину століть. Символіка орнаментів української вишивки збігається з візерунками, якими прикрашали посуд стародавніх поселенців України доби трипільської культури.Пальто та аксесуари від українського виробника ТМ LANGORA.

У нашу студію звернувся Замовник із м.Києва за розробкою назви для бренду українського одягу. На сьогоднішній день це пошиття жіночих пальт, надалі планується розширення асортименту: жилети, кардигани, сукні. Можливий запуск і чоловічої лінії одягу. Ключові побажання Клієнта до розробки назви були наступними – назва бренду має бути запам'ятовуваною, легко вимовною, читаною та м'якою. Можливо, використати в назві частину українського слова. Мовне написання – латиниця.

LANGORA (ЛАНГОРА) - вигадана назва. Утворено від слова ЛАНЬ (укр., рос.) – граціозна, як лань. Закінчення RA/РА (слов'янс.) – бог нового весняного сонця. Одяг асоціюється із оновленням гардеробу, навесні. Під час вимови назви LANGORA відчувається високий рівень одягу, увага до Клієнта та підкорення нових вершин та горизонтів новим брендом.

Розроблений шрифтовий логотип виконаний у строгому, лаконічному стилі.

ТМ LANGORA – натуральні тканини та натхнення українських майстрів!
Стаття підготовлена співробітниками студії брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio (Україна, м.Київ) у 2016 році.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98