ЗАМОВИТИ

Створення власного бренду, персональний бренд

Створення персонального (власного) бренду – це перший крок Вашого кар'єрного успіху. У найближчому майбутньому ви самі зможете відчути на своєму фінансовому благополуччі цей ефект. Звичайно, щоб персональний бренд працював у нього, потрібно вкласти свої зусилля і гроші. Ціна (вартість) роботи з розробки власного бренду зазвичай можна порівняти з щомісячною зарплатою людини, для якої створюється ім'я. Отже, спочатку слід правильно ідентифікувати ваш образ.

Неймінг – це перше, з чим ви зіткнетеся на цьому шляху. Тут можливі два підходи – використання вашого реального імені/прізвища або створення новопридуманої назви (імені, ніка, псевдоніма та інше). Для того, щоб вирішити для себе що краще – слід звернутися до фахівців нашої студії, які дуже уважно зроблять аналіз вашої діяльності та дадуть слушну пораду. У випадку, якщо ви маєте дуже поширене або не зовсім гарне прізвище, використовувати його буде повною утопією, тому в такому випадку існує тільки одне рішення – створити нову назву.

Ім'я бренду має привертати увагу, запам'ятовуватися, викликати позитивні емоції, створювати унікальний, яскравий та конкретний візуальний чи звуковий образ, не давати хибних очікувань. Так само розроблене персональне ім'я бренду має бути легким та зручним у використанні. І заключний момент – назва має бути такою, щоб її можна було в майбутньому зареєструвати, як торгову марку.

Існує два підходи під час створення назви власного бренду:

Розроблені назви проходять первинний відбір за лінгвістичними, маркетинговими, змістовними та юридичними критеріями.

Серед базових підходів до створення імені персонального бренду можна виділити такі:

Наведемо приклад на наш погляд вдалого персонального неймінгу: “Єгор Пчолкін”, яке було зареєстровано, як торговельну марку за номером 82721 (Україна, м.Київ), Клас 41, Освіта; забезпечення навчання; розважальні послуги; влаштовування спортивних та культурних заходів. Знаючи особисто цю людину можна сказати, що придумана назва "Пчолкін" повністю відображає її манеру спілкування - балакучість, товариськість, доброзичливість. Надає послуги як ді-джей радіостанції (Super Nova, Хіт FM, Наше радіо, Апельсин), провідний ТВ-програм (Форсаж, Автоlife), тамада, ведучий різних заходів. Назва персонального бренду цікава і незабутня, створює гарне враження і відображає як темперамент людини, так і специфіку її діяльності.

Значення поняття "персональний (власний) бренд" багато в чому перегукується з поняттям "репутація". Воно означає те, як інші люди сприймають вас як бренд - шоу-мену, політика, бізнесмена, представника будь-якої організації або громадського руху, а може бути філософа. Якщо ви є власником персонального бренду, люди знатимуть ваше ім'я, вони будуть відразу в курсі – хто ви, в якій сфері працюєте, які послуги надаєте та багато іншого.

Нижче наведено приклади персональних брендів, створених у нашій студії:Дивитись усі роботи
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98