ЗАМОВИТИ

Придумати назву фірмі з продажу медичного обладнання та препаратів

Як придумати цікаву та унікальну назву фірмі чи компанії з продажу медичного обладнання та препаратів. Дуже часто це питання ставить у глухий кут директора, який ніяк не може придумати щось оригінальне. У цій статті йтиметься про те, як же все-таки назвати свою фірму. Нині дуже складно самостійно придумати і більше юридично зареєструвати ТМ у сфері медицини, т.к. на ринку вже надлишок таких назв як МедПроф, Медо, Медок, Медім, Медор, МедСвіт і т.д. і т.п.

Наша однозначна рекомендація – звертайтеся до фахівців у цій сфері послуг, які знімуть з вас дуже багато поточних та майбутніх проблем (якщо потім виникнуть проблеми з юридичним використанням вашої ТМ, яка буде схожа на існуючі назви медичних компаній).

>

Розглянемо базові критерії у цій галузі роботи неймінгу, щоб вашу компанію пам'ятали, впізнавали та обирали серед усіх ваших конкурентів.

Легка для запам'ятовування назва бренду

Зрозуміло, що чим легше вашим клієнтам запам'ятати назву фірми (компанії), тим швидше вона буде відомою. Медичну компанію з легкою сприйняття назвою знатимуть і пам'ятатимуть завжди. Це вже частина майбутнього успіху підприємства. Як човен назвеш - так він і попливе, цей вислів дуже чітко відображає суть неймінгу. Чим більшою популярністю ви матимете, тим більше майбутніх клієнтів стануть рекомендувати вашу фірму. Якщо клієнту просто згадати назву компанії, йому буде дуже легко позиціонувати вас. Тут працює закон залучення цільової аудиторії клієнтів. Що б про вас говорили – треба виділитись серед усіх конкурентів.

Назва легка для відтворення

Дуже бажано, щоб назва фірми з продажу медичного обладнання та препаратів легко вимовлялася і читалася. Назва має створювати проблем під час написання, в ідеалі - як читається, і пишеться. Якщо говорити про кількість літер у назві – від 5 до 10 літер буде ідеально. Можливе використання двох слів у назві для детальнішого відображення специфіки сфери діяльності в медицині.

Від даного критерію неймінгу дуже залежатиме зручність роботи менеджерів компанії. Людині на телефоні має бути комфортно повторювати сотні разів на день вашу назву. Чим легше буде усно сказати назву, тим простіше запам'ятати її клієнтам і партнерам.

Назва містить інформацію

Назва медичної компанії має нести в собі інформаційне та смислове навантаження, а не бути незрозумілим словом. Якщо назва розроблена правильно, тоді ваші клієнти або партнери не мають проблем з ідентифікацією сфери діяльності фірми. Людина зазвичай сприймає інформативну назву, як цінну характеристику, яка відбиває специфіку діяльності фірми. Якщо уявлення про вашу фірму вкладається в правильний інформаційний ланцюжок у мозку людини, тоді однозначно образ бренду запам'ятається і людина звертатиметься до вас неодноразово.

Назва є доменним ім'ям сайту компанії

При розробці назви ви повинні враховувати основний критерій майбутнього просування вашого бренду в інтернет - назва вашої фірми має бути такою самою, як і домен сайту. Отже, в ідеалі створювати назву з урахуванням латиниці, т.к. основна маса назв сайту пишеться латинськими літерами та кириличні домени взагалі не актуальні, т.к. якщо на ваш сайт захочуть зайти з-за кордону, то ніхто не буде вбивати в пошуковій системі назву на кирилиці (такої розкладки на клавіатурі ПК, смартфона або планшета може не бути). Також існує дуже велика проблема транслітерації кириличної назви на латиницю, якщо в назві компанії присутні складні склади (ж, жи, ше, ши, щи і т.д.)

Якщо у вас правильно розроблена назва фірми, клієнтам буде легко її запам'ятати та знайти її у пошуковій видачі. Якщо вас легко знайти в Інтернеті, значить, довіра до вас однозначно буде підвищена.

Універсальність назви

Під універсальністю назви ми розуміємо однакове для сприйняття слово у всіх базових країнах, де працюватиме компанія. Відомо, що деякі компанії, виходячи на закордонні ринки, зазнають невдачі лише через те, що назва може звучати як не серйозна, дурна, вульгарна і т.д.. Таким чином, якщо ви хочете уникнути подібних проблем, обирайте собі милозвучну назву .

Прямі асоціації назви

Назва викликає певні візуальні асоціації у мозку людини. Запам'ятовуваність назви на пряму пов'язана і з її асоціативним сприйняттям. Розробляючи нову назву в галузі медицини, варто подумати, що насамперед спадає на думку, і якщо це щось неправильне – відразу задумайтеся про його заміну. Пам'ятайте, що назва ця особа вашої фірми. У галузі медицини в назві не повинно бути ніяких жартів, веселощів та іншого, інакше вас просто не будуть серйозно сприймати, що дуже швидко позначиться на успіху вашого підприємства. Успіхів!

Нижче наведено приклади медичних брендів, створених у нашій студії:

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98