ЗАМОВИТИ

3D візуалізація упаковки етикетки ціна Київ Україна

Студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio (Україна, м.Київ) займається 3д візуалізацією дизайну упаковки та етикетки вже понад 15 років. Ціна цієї послуги залежатиме від складності моделі упаковки та кількості ракурсів (рендерів). Ми, як ніхто інший, розуміємо, що цікавий та красивий дизайн упаковки та незвичайна етикетка будуть головною складовою при купівлі товару не лише на полиці супермаркету, а й на сторінці вашого інтернет-сайту. У наш час оригінальна упаковка, яка привертає увагу покупця, є незаперечною конкурентною перевагою.

Дизайнери нашої студії при розробці упаковки використовують сучасні технології 3D-моделювання та 3D-візуалізації, щоб на сучасному рівні представити продукт.

3D візуалізація – процес створення високоякісних реалістичних зображень об'єкта. 3D візуалізація упаковки – графічне представлення упаковки у тривимірному просторі.

Навіщо потрібна 3D-візуалізація упаковки та етикетки?

1. 3D модель упаковки (етикетки) дозволяє побачити точно результати розробки дизайну упаковки до запуску її у виробництво. На даному етапі можна побачити реальний вид продукту, його можливі недоліки та внести зміни в дизайн.

2. Створення рендеру упаковки (етикетки) у тривимірному просторі допоможе розглянути упаковку з усіх боків. Оцінити правильність розміщення інформації, колірне рішення, розташування елементів дизайну. Розробити реалістичне зображення набагато простіше, ніж зробити реальний прототип, що дуже важливо на етапі узгодження дизайну та геометрії упаковки.

3. 3D-візуалізація упаковки (етикетки) може бути використана в рекламі та презентації бренду (замість фотографій, які складно зробити в реальних умовах). Можливо, розробити неіснуючі в природі образи та сцени та текстури. Таким чином, дана робота дозволить збільшити обсяги продажу товару, сформувати позитивне візуальне сприйняття і яскравий образ бренду у потенційних споживачів.

Студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio може розробити дизайн упаковки, етикетки, а також займається візуалізації упаковки, етикетки в тривимірному просторі. Ми створюємо реалістичні 3D-моделі та прототипи виробів будь-якого рівня складності. Ціна за цю послугу виходить значно нижчою, ніж фотографія.

Нижче наведено приклади робіт нашої студії 3D візуалізації упаковки для круасанів:

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98