ЗАМОВИТИ

Створення бренду система електричного опалення

Створення назви, логотипу:

Розробка міжнародної назви для ТМ систем електричного опалення (робота за принципом клімат контролю, за допомогою швидкомонтованого обладнання для приватних будинків, квартир, службових та громадських будівель). Компанія займається виробництвом та продажем даного обладнання.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних компаній + вільний домен для сайту .com).

Назва має асоціюватися з тематикою діяльності та відображати ідею тепла, якості, безпеки, економії, ефективності, інновацій та комфорту. Новий бренд розрахований на європейський ринок. Мовне написання – латиниця.

Після розгляду запропонованих варіантів, Замовник зупинився на назві MIRTECO.

MIRTECO – вигадане слово на європейський манер. Утворено від слів:

Mirracle (англ.) – диво, дивовижна річ.

Tec (англ.) – техніка.

Tech (англ.) – технологія.

Eco- (англ.) - еко- (пов'язаний з екологією, навколишнім середовищем).

Ecol (англ.) - екологія, екологічний.

Economical (англ.) - ощадливий, економічний, економний.

Назва відображає нові технології, комфорт, надійність та викликає довіру.

Таким чином, вийшло багатогранне слово, яке відображає основні переваги цільової аудиторії майбутнього бренду: комфорт, якість, економічність, екологічність, довговічність.

Слово легко вимовляється та запам'ятовується.

При створенні знака логотипу ми зупинилися на формі кола як найбільш досконалої геометричної фігури. Складові частини знака уособлюють різні внутрішні процеси, їх взаємодія та перехід одного в інший. Успішне поєднання всіх процесів створює ідеальну, замкнуту систему.

Розроблений логотип бренду відображає процес електричного опалення приміщення (рух потоків нагрітого повітря). Логотип виконаний у простому стилі для зручності нанесення логотипу на різні поверхні обладнання. Колірне рішення логотипу виконане у теплих тонах для відображення тематики діяльності. Помаранчевий колір відображає тепло, а зелений - екологічність.

Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Елементи фірмового стилю виконані у вигляді ліній, що символізують потоки тепла, інноваційність, комфорт та нерозривний зв'язок бренду з природою та навколишнім середовищем.Розробка дизайну етикетки:
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98