ЗАМОВИТИ

Розробка логотипу, фірмового стилю упаковки кави

Розробка логотипу:

ТМ Sincere COFFEE - це новий бренд, представлений в Україні у 2016 році. Ця кава має насичений смак та темну обсмажування. Всі купажі Sincere містять тільки ретельно відібрані кавові зерна високогірної арабіки та чудової робусти.

До нашої студії звернулися за створенням образу нового бренду кави – розробкою логотипу, фірмового стилю та дизайну упаковки.

Слово SINCERO перекладається з італійської, як: щирий, щирий, відвертий, натуральний, чистий, цілісний. Це слово в повному обсязі відображає чудову натуральну каву, з класичною, але в той же час унікальним і сильним смаком, який точно не залишить нікого байдужим.

Прямий переклад назви привів нас до використання в логотипі образу милої дівчини – музи, яка несе у своїх руках серце – як символ чистоти, щирості та турботи про здоров'я людини.

ТМ Sincere COFFEE - зі щирою любов'ю до кожного зернятка!

Розробка дизайну упаковки:

Покупці кави, вивчаючи новий продукт, насамперед звертають увагу на його оформлення. Професійно розроблена та яскрава упаковка зручної форми, доступна ціна – ось основні параметри, які впливають на рішення придбати незнайомий товар. Запускаючи у виробництво нову лінійку кави, виробник повинен забезпечити своєму продукту увагу з боку покупців, а допоможе йому незабутній і унікальний дизайн упаковки.

Важливо розуміти, що розробка дизайну упаковки кави, це не просто гарний дизайн, правильно підібрані кольори та графічні елементи, які гармонійні з продуктом, немає. Упаковка – це інструмент, який продає товар та робить торгову марку брендом. При розробці упаковки фахівці нашої студії враховують її функції як комунікаційного каналу з цільовою аудиторією, а також елемент ідентифікації серед конкурентів.

Графічний дизайн вакуумної упаковки кави Sincere Coffee був розроблений у стилі мінімалізм - поєднання двох контрастних кольорів, простота та лаконічність образів, гра шрифтів.

ТМ Sincere COFFEE, Espresso - кава натуральна смажена в зернах. Ступінь обсмажування середня. Сорт Вищий. Дивовижний кавовий букет з оригінальними смаковими особливостями, яких вдалося досягти шляхом поєднання найкращих сортів арабіки. Має високу концентрацію смакових речовин.

Склад: 100% АРАБІКА. Купаж ретельно відібраних зерен високогірної арабіки Панама Букітьє та Ефіопії Джимми.

Смак: букету властива середня кислотність, легка гіркота і насолода з ледь помітною терпкістю.

ТМ Sincere COFFEE, Aroma Crema - кава натуральна смажена в зернах. Ступінь обсмажування середня. Сорт Вищий. Глибокий і збалансований смак даного бленду можна порівняти з ніжним, чарівним, чуттєвим вальсом. Купаж Aroma-Crema відмінно поєднується з молоком.

Склад: 60% АРАБІКИ та 40% РОБУСТИ. Купаж ретельно відібраних зерен високогірної арабіки Коста Ріка, Бразилія Сантос, та зерен чудової робусти Чері.

Смак: насичений, щільний, збалансований, помірна, але виразна кислотність, легка насолода та м'яка гіркота.


ТМ Sincere COFFEE, Fire - кава натуральна смажена в зернах. Ступінь обсмажування середня. Сорт Вищий. Купаж Sincere Fire завдяки середній спеціальній обсмажуванні ідеально підходить для приготування в еспресо кави машинах, що додасть готовому напою чудовий аромат та незрівнянний смак. Склад: 30% АРАБІКИ та 70% РОБУСТИ. Купаж ретельно відібраних зерен високогірної арабіки Бразилії Сантос та найкращих зерен відмінної робусти Уганди.

Смак: купаж має смак, характерний для американської кави. Поєднує в собі зерна Бразильської Арабіки, що надає насиченість і насолоду і ретельно відібрану Робусту В'єтнам, що забезпечує м'який смак із шоколадним відтінком. У смаку чути нотки італійської нуги з медом, мигдалю та волоських горіхів. Аромат насичений з відтінком натурального чорного шоколаду з притаманною йому гіркотою.Відгук:

П.І.Б.: Господарікова Оксана Олександрівна

Компанія: ТОВ "Смак Торг"

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м.Київ

Прекрасна компанія! Творчі, виконавчі співробітники. Якісно виконують свою роботу.

Справді, можуть втілити ваші ідеї. Усім дуже задоволена!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98