ЗАМОВИТИ

Створення бренду назва логотип туристичне агентство

Створення назви, логотипу:

Розробка назви для туристичної агенції (Україна). В даний час основний вид діяльності компанії – відкриття віз до Польщі, підготовка всіх необхідних документів, консультація, страхування, допомога у зборах необхідних довідок та частково працевлаштування. У майбутньому компанія пропонуватиме тури різного характеру: авіа тури, автобусні тури, тури на море, в гори та Європою.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути солідною, цікавою, унікальною та легкою для запам'ятовування. Асоціюватися зі сферою діяльності (візи та тури). Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві VIZARDO.

Назва туристичної агенції походить від слів:

WIZARD (англ.):
- чарівник; чарівник
- спеціаліст своєї справи

VISA (англ.) – віза.

ARDOR (англ.):
- Прагнення; пристрасть, палкість; ентузіазм
- спека, спека

DO (англ.) – виконувати, здійснювати, виконувати, вирішувати.

Туристична компанія, яка здатна вирішити всі питання, як по візах, так і по відпочинку (відправити вас до спекотної країни), є спеціалістом своєї справи, працює з великим ентузіазмом, щоб запропонувати Вам оптимальний варіант за ціною та якістю.< /p>

Слово легко вимовляється та запам'ятовується всіма мовами.До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні.

Логотип складається із знака у вигляді земної кулі і ластівок, що відлітають, символізують подорожі. Сама по собі ластівка символізує та уособлює ряд наступних символів: надія, молодість, удача, ранок, весна, схід сонця, щастя, швидкість та, звичайно ж, свобода.

Колірне рішення логотипу виконане у двох кольорах: синій та червоний. Червоний колір логотипу відображає інновації, стабільність та лідерство компанії. Синій колір несе посил впевненості та успіху. Він символізує авторитет, спокій, лояльність, визнаність, чесність та довіру, що дуже важливо у сфері туристичних послуг.

Шрифтове написання назви “VIZARDO” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.


Створення фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає динаміку розвитку компанії. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль виконаний у вигляді двох ліній, що відображають хвилі та контури землі. Основною відмінністю стилю є строгість, запам'ятовуваність і елегантність.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98