ЗАМОВИТИ

Назва логотип стиль слоган студія аксесуарів зі шкіри історія місія бренду Казахстан Алмати

Створення назви, логотипу:

Розробка назви бренду студії аксесуарів зі шкіри (Казахстан, м. Алмати).

Позиціювання: Казахстанський бренд №1 чоловічих та жіночих аксесуарів з натуральної шкіри, зроблених вручну. Замовник не позиціонує себе як хенд-мейд майстерня, яка випускає 2-3 сумки на тиждень, але в той же час це не компанія, яка випускає масовий продукт для всіх.

Асортимент: портмоне, гаманці, ремені, сумки, рюкзаки, ключиці, кардхолдери, чохли, ділові подарунки та інше. Переважно з матової шкіри, без глянцю чи лаку та без блискучої фурнітури.

Основні побажання Клієнта до назви:

Назва не повинна бути:

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві DARTON.

Назва “DARTON” походить від слів:

ДАР (рус.):

  • подарунок
  • здатність, талант.

ART (англ.) – ремесло, майстерність, уміння, мистецтво.

TONE (англ.) – тон.

Уміло та майстерно виготовлена продукція – вироби з натуральної шкіри, зроблені вручну. Аксесуари, які часто купують на подарунок.

Студія аксесуарів зі шкіри “DARTON” – справжні талановиті майстри своєї справи. Бренд, який задає тон та стиль у роботі для інших - Казахстанський бренд №1 чоловічих та жіночих аксесуарів з натуральної шкіри.

Таким чином, стикаючись з назвою “DARTON”, покупець (клієнт) повинен:

  • Відчувати: унікальність, тепло, турботу.
  • Думати: що про нього дбають, що це ручна робота, щось сучасне, міське.
  • Робити: підтримувати казахстанського виробника.
  • Розуміти: що це якісно, стильно, унікально.
До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні – шкіру, бирку, етикетку тощо.

Знак логотипу виконаний у вигляді поєднання першої літери назви D та голови лева, які образно вписані в коло. Коло означає цілісність, безперервність, первісну досконалість. Коло у своїй основі відображає форму Сонця та Місяця. Це небесна єдність, солярні цикли, динамізм, безкінечний рух, завершення, виконання. Логотип, що використовує коло, побічно характеризує бренд як єдиний та цілісний.

Лев - один із найстаріших геральдичних символів. Він є символом сили, мужності, великодушності, верховної влади, гармонії, шляхетності, стійкості та завзятості, у ньому з'єднується гордість і справедливість.

У різних езотеричних традиціях лев - це знак Сонця.

У буддизмі лев приносить удачу та щастя. У масонстві лев уособлює міць і славу.

Шрифтове написання назви “DARTON” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому та солідному стилі, для передачі тематики та образу назви бренду. Чорний колір логотипу відображає строгість і чудово поєднується з рештою, підкреслюючи і виділяючи головне – унікальний стиль і надійність виробів ручної роботи.

Асоціації з логотипом: впевненість, високий рівень виробів, гарантія якості, благородні та натуральні матеріали.
Створення слогану:
Аксесуари, створені руками

Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає красу та витонченість бренду. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль виконаний у строгому стилі із застосуванням витончених декоративних елементів. Основною відмінністю розробленого стилю є запам'ятовуваність і елегантність.Історія бренду:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та узгодження історії бренду, яка представлена в красиво оформленій презентації бренду.


Місія бренду:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та узгодження місії бренду, яка представлена в красиво оформленій презентації бренду.Наша студія пропонує розробку та створення назви бренду для студії аксесуарів зі шкіри, майстерні з виготовлення шкіряних виробів, workshop. Також виконуємо роботи з розробки логотипу, слогана, фірмового стилю, бренд бука, історії та легенди бренду, місії та позиціонування бренду. Звертайтесь, будемо раді!Відгук:

П.І.Б.: Кропачова Анастасія Володимирівна

Компанія: Студія аксесуарів «DARTON»

Посада: Директор з маркетингу

Країна, місто: Казахстан, м. Алмати

Висловлюємо велику подяку всій команді FloMaster & LogoMaster та її керівнику Андрію Волхонському.

У студії замовляли розробку назви, логотипу та фірмового стилю. Серед безлічі компаній, що надають дані послуги FloMaster & LogoMaster поєднує оптимальне співвідношення Ціна – Якість.

Хотілося б трохи поділитися своїми враженнями та насамперед відзначити:

- уважність до деталей, були враховані всі наші побажання;
- вміння передбачити, тому що висловити словами все, що відчуваєш неможливо, з чим студія одразу потрапила до крапки.
- оперативність, що випереджає обумовлені терміни.

Було запропоновано багато гідних варіантів, що важко було визначитися з вибором, тому що подобалося ВСЕ)

Дуже рада, що працювали саме з Андрієм та його командою. Дуже креативні діти – справжні професіонали своєї справи. Обов'язково звертатимемося до вас і радимо вас.

Бажаємо процвітання та добрих клієнтів! Ще раз дякую за ваш внесок у наш бренд.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98