ЗАМОВИТИ

Редизайн розробка логотипу слогана інтернет-провайдер кабельне та цифрове телебачення

Розробка логотипу:

Інтернет-провайдер "АРХАТ" (м. Маріуполь, Україна) надає послуги інтернет, кабельного та цифрового телебачення.До нас у студію звернулися за редизайном логотипу бренду. Основне завдання – розробити новий, яскравий і цікавий логотип, який відбивав б тематику діяльності компанії, залишивши у своїй частково впізнаваність (елементи стрілок), а як і зробити більш універсальним використання – тобто. по суті потрібно було створити новий логотип.

Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді стилізованої літери “А” та стрілки вгору. Знак символізує будинок, у якому підключаються різні послуги (Інтернет, ТВ). Провід, що входить у знак, утворює стрілку – символ розвитку та динаміки бренду.

Колірне рішення логотипу виконане у двох кольорах: темно-синій та світло-блакитний. Синій колір асоціюється з надійністю та впевненістю. Синій – колір незворушності та порядку. Світло-блакитний є кольором свіжості, чистоти та легкості, він говорить про інтелектуальність та надійність бренду, а також уособлює сучасні технології та підходи, які використовує компанія у своїй роботі.

Шрифтове написання назви "АРХАТ" у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.


Створення слогану:
Підключи мир до будинку!

Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає динаміку розвитку бренду. В рамках замовлення було розроблено наступний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк, папка, посвідчення для співробітників (пластикові картки), картки поповнення рахунку на 30, 50, 60, 80, 90 та 100 гривень. Розроблений фірмовий стиль, що складається з динамічних елементів точок та ліній, відображає головну концепцію бренду – широкий вибір послуг та стабільну швидкість роботи. Основною відмінністю стилю є строгість, запам'ятовуваність та інноваційність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, а також опису застосування фірмового стилю.
Відгук:

П.І.Б.: Вангельєва Тетяна Олексіївна

Компанія: інтернет провайдер "АРХАТ"

Посада: Керівник рекламного відділу

Країна, місто: м. Маріуполь, Україна

Замовляли ребрендинг нашої компанії. Жодних нарікань, одні позитивні враження.

Дякую за якісно виконану роботу. Продовжуватимемо співпрацю.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98