ЗАМОВИТИ

Редизайн логотипу адвокатської фірми Розробка бренду буку фірмового стилю Київ Україна

Розробка логотипу:

Адвокатська фірма «Грамацький та партнери» (м. Київ, Україна), надає широкий спектр юридичних послуг у різних галузях права, що регулюють суспільні відносини у сфері підприємницької діяльності.

Адвокатська фірма «Грамацький та партнери» була заснована в 1998 році. Фірма спеціалізується у галузі цивільного, господарського, корпоративного права; зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій; права інтелектуальної власності; правової підтримки ЗМІ; вирішення трудових конфліктів, посередництва під час проведення переговорів (медіації); неспроможності та банкрутства; законодавстві про підприємництво, цінні папери та фондовий ринок. Географія юридичних послуг, що надаються Адвокатською фірмою, охоплює не лише низку регіонів України, а й деякі зарубіжні країни.

До нас у студію звернулися за редизайном логотипу фірми, створенням фірмового стилю та бренд бука. Основне завдання – розробити стильний, сучасний та цікавий логотип, який відбивав би тематику діяльності, тобто. по суті потрібно було створити новий логотип.Причина в редизайні логотипу полягала в тому, що існуючий логотип, який є розчерком Президента (Ernest Gramatskiy) з додаванням масивного підпису "PARTNERS" шрифтом Copperplate Gothic Bold, дуже складно читається, тому що ця література є важливим. латинізований рукописний напис не багатьом вдається розібрати з першого разу.

Таким чином, було поставлено завдання знайти в першу чергу правильну концепцію представлення логотипу. Оскільки Адвокатська фірма має жорстко персоналізований імідж, що походить від особистості її президента (назва фірми також відображає цю залежність, що характерно для юридичного бізнесу в цілому), центральним елементом логотипу має залишитися якийсь персональний відбиток президента: підпис, анаграма, монограма, вензель …Так само цікаво було б спробувати інші варіанти: GRAMATSKIY (або ERNEST GRAMATSKIY) – якимось читабельним шрифтом, а partners (and partners, & partners) – навпаки, художньо оформленим, некласичним.

У процесі цієї роботи було розроблено близько 30 унікальних концепцій логотипу та зроблено близько 80 різних доробок, як логотипу, так і фірмового стилю.


У результаті, після 3 місяців обговорень і доопрацювань Замовник затвердив наведений нижче логотип. Логотип адвокатської фірми є єдиним фірмовим блоком, що складається з назви “GRAMATSKIY & PARTNERS”, дескриптора “ATTORNEYS AT LAW” та шрифтової монограми “G” виконаний у класичному для юридичних компаній стилі.

Колірне рішення логотипу виконане в синьому кольорі. Синій колір асоціюється з надійністю та впевненістю. Синій – колір незворушності та порядку. Він є кольором свіжості, чистоти та легкості, і говорить про інтелектуальність та надійність фірми, а також уособлює сучасні підходи, принципи та ідеї, які використовує компанія у своїй роботі.

Шрифтове написання назви “GRAMATSKIY & PARTNERS” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.


Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, а також опису застосування фірмового стилю.Відгук:

П.І.Б.: Андрій ТРЕМБІЧ

Компанія: Адвокатська фірма «Грамацький та партнери»

Посада: Адвокат

Країна, місто: м. Київ, Україна

Замовляли у студії редизайн нашого логотипу юридичної фірми, розробку фірмового стилю та бренд бука. Хочу зазначити, що ми були дуже вимогливими Клієнтами, але, незважаючи на це, вся робота була виконана якісно, акуратно, згідно з поставленим завданням і точно в строки.

Ми дуже задоволені результатом. Дуже дякую, рекомендую!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98