ЗАМОВИТИ

Назва бренду логотип біологічно активні добавки nutritional supplements

Створення назви, логотипу:

Розробка міжнародної назви для бренду харчових добавок – натуральні препарати для здоров'я, біологічно активні добавки - nutritional supplements (USA).

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних назв, + вільний домен для сайту .com).

Асоціюватися з тематикою бренду та високою якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві WELLBRISK.

Назва бренду утворена від об'єднання слів:

WELL (англ.):

  • добре, добре, повністю.
  • криниця, свердловина, добро.

BRISK (англ.): жвавий, живий, юркий, свіжий, спритний.

Назва, яка повністю відображає філософію бренду.

Криниця життя та свіжості - джерело життя, здоров'я, свіжих сил.

Хороша та якісна продукція, яка дарує здоров'я.

Друга частина назви BRIS співзвучна з BREATH (англ.) - подих, зітхання, життя.

Для максимального відображення тематики препаратів для здоров'я до бренду було додано друге слово “WELLBRISK HEALTH”.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні – коробку, пакет, етикетку, упаковку тощо.

Логотип виконаний у вигляді знака зі з'єднаних листочків та овалу, в який вписано назву “WELLBRISK HEALTH”. Шрифтове написання назви у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії.

Пошук кольорового рішення для цього проекту виявився захоплюючим і дуже непростим. Ми перебрали багато поєднань кольорів і зупинилися на зеленому та помаранчевому кольорі. Зелений колір у логотипі відображає натуральність та природність продукції. Крім того, саме цей колір прийнятий у всьому світі, як найбезпечніший. Зелений у психології є символом м'якості та спокою, він заспокоює та створює відчуття гармонії та довіри. Помаранчевий – колір сонця, що відображає високу якість продукції.
Розробка дизайну етикетки та 3D моделі баночки:

В рамках замовлення була розроблена етикетка для харчових добавок GLUCOSAMINE CHONDROITIN & MSM. Це добавка, яка відновлює суглоби та надає їм еластичність. Речовини, що входять до складу комплексу, синтезуються організмом, але з віком їх виділяється дедалі менше. Сполучна тканина, яка виступає як мастило в суглобах, відновлюється повільніше. Оскільки при заняттях спортом навантаження на суглоби збільшується, то їм потрібна допомога та підтримка. Уникнути дегенеративних змін допомагає вживання відповідних добавок. Вживання глюкозаміну рекомендується всім, хто активно займається спортом, і насамперед атлетам та бодібілдерам. Цей захід допомагає уникнути остеоартриту та запальних процесів, допомагає зберегти суглоби здоровими.

У рамках роботи з етикетки було розроблено унікальний фірмовий стиль бренду та продумано правильне розташування всіх елементів. Виходячи із зовнішнього вигляду, споживачеві зрозуміло, що це якісний продукт, який приємно тримати в руках, а також хочеться спробувати його. Варто відзначити, що такий важливий фактор - з етикетки дуже легко зчитується основна базова інформація, а яскраві кольори привертають увагу.

Як результат остаточної роботи - була розроблена 3D модель баночки, на яку була нанесена етикетка.Розробка рекламних матеріалів:

В рамках замовлення було розроблено серію рекламних матеріалів для реклами бренду “WELLBRISK HEALTH”. ТМ "WELLBRISK HEALTH" - біологічна добавка з глюкозаміном не є лікарським засобом і практично не має протипоказань, тому її можна купити без рецепта. Таблетки сприяють виведенню токсинів з організму, виводять металовмісні речовини.Відгук:

П.І.Б.: Дюбанова Лариса

Компанія: Wellbrisk LLC.

Посада: Президент компанії

Місто: City of Miami, USA

Справжнім зверненням висловлюємо щиру подяку за добре виконану, точно вчасно, роботу. Дякую за професіоналізм. Сподіваємось на подальшу, плідну співпрацю!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98