ЗАМОВИТИ

Редизайн розробка логотипу інтернет магазину запчастин

Редизайн логотипу:

Інтернет магазин Leoparts.com.ua знаходиться в Києві (Україна) та займається продажем запчастин в роздріб. У каталозі представлений широкий асортимент аксесуарів та автозапчастин практично для всіх марок та моделей автомобілів зарубіжного та вітчизняного виробництва. Каталог постійно оновлюється і в розділі певного виробника представлені тільки запчастини, які є в наявності для конкретної моделі. Для здійснення правильного вибору кожне найменування товару супроводжується основною інформацією із зазначенням технічних характеристик. Всі представлені в каталозі запчастини як оригінальні, так і не оригінальні мають сертифікат якості і поставляються з гарантією.

До нас у студію звернулися за редизайном логотипу інтернет магазину. Основне завдання – розробити новий логотип, що добре читається, який би відображав тематику діяльності компанії, залишивши при цьому загальну впізнаваність бренду.Новий розроблений логотип повністю відповідає поставленому завданню - легко і зрозуміло читається, а так само залишає за собою попередню впізнаваність бренду. Знак логотипу виконано у вигляді суміщення гальмівного диска та голови лева.

Колірне рішення логотипу виконане у двох кольорах: червоний та чорний. Червоний колір логотипу відображає інновації, стабільність та лідерство магазину. Чорний колір відображає надійність та високу якість аксесуарів та автозапчастин.

Шрифтове написання назви "LEOPARTS" у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.

Відгук:

П.І.Б.: Яремчук Олександр Анатолійович

Компанія: Інтернет-магазин автозапчастин Leoparts

Посада: Директор

Місто: м. Київ, Україна

У десятку! Було приємно здивоване, замовлення виконали оперативно, відповідально та креативно.

Ми не перший рік на ринку і в нас уже був логотип, хотілося зробити його стильнішим, сучаснішим і цікавішим при цьому він мав залишатися впізнаваним для наших клієнтів.

У нас було багато вимог, ми самі до кінця не знали, що саме хочемо і в якому вигляді. Дизайнери, безумовно, постаралися та виконали всі побажання, а результат перевершив усі наші очікування!

Дякую FloMaster & LogoMaster Studio, тепер завжди бачачи логотип своєї компанії, згадуватиму вас з посмішкою, всіх благ вам та творчих успіхів!

Аднак звертатися до вас ще, і рекомендувати знайомим!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98