ЗАМОВИТИ

Назва бренду логотип бренд бук ювелірні прикраси jewellery

Створення назви, логотипу:

Створення бренду під ключ для ювелірних прикрас (Україна, м.Київ).

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватись із тематикою діяльності компанії. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві SUPRIMA.

Придумана назва бренду SUPRIMA походить від слів:

SUPER (англ.) – першокласний, чудовий.

PRIMA (лат.) – перший (найкращий).

Відповідно до слова SUPREME (англ.) – найвищий, найвищий, найвищий рівень.

Назва відображає чудовий вибір ювелірних виробів у магазині, а також високий рівень обслуговування, що дуже важливо у цій сфері діяльності.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простотою у використанні і солідний образ, що запам'ятовується.

Логотип складається з назви торгової марки та знака у вигляді монограми першої літери назви ”S” з короною, що відображає високу якість ювелірних виробів.

Шрифтове написання назви ”SUPRIMA” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було прийнято використовувати у логотипі дескриптор “JEWELLERY”.

Колірне рішення логотипу виконане в зеленому та жовтому кольорах. Зелений колір у логотипі відображає натуральність та природність прикрас. Крім того, саме цей колір прийнятий у всьому світі, як найбезпечніший. Жовтий – колір золота, сонця та лідерства. Відображає високу якість продукції.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає красу та стиль бренду. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк, бирка та багато іншого. Основною відмінністю стилю є строгість, запам'ятовування та елегантність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, опису фірмового стилю, з яким відвідувач зустрінеться в інтер'єрі магазину, одязі персоналу та інше.Відгук:

П.І.Б.: Ханіна Надія Миколаївна

Компанія: ТМ “SUPRIMA”

Посада: Директор

Місто: Україна, м.Київ

Замовляла у студії створення ювелірного бренду "під ключ": назву, логотип, фірмовий стиль, бренд бук. Хочу відзначити, що вся робота для мене була виконана строго в обумовлені терміни, результатом я дуже задоволена, хоча спочатку дуже переживала, т.к. не знала, що в нас вийде. Дуже дякую, рекомендую!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98