ЗАМОВИТИ

Редизайн розробка лого лабораторних досліджень мікробіологія токсикологія ветеринарно-санітарна експертиза радіологія клінічна діагностика

Редизайн логотипу:

Компанія “БІОТРЕЙС” (м. Дніпро, Україна) спеціалізується на комплексному оснащенні виробничих лабораторій підприємств харчової промисловості (молокозаводи, м'ясокомбінати), тваринництва (виробники молока та м'яса), а також ветеринарних та санітарних лабораторій. Напрями лабораторних досліджень: мікробіологія; токсикологія; ветеринарно-санітарна експертиза; радіологія; клінічна діагностика.

До нас у студію звернулися за редизайном логотипу бренду. Основне завдання – розробити сучасний і новий логотип, що добре читається, який би відображав тематику діяльності клініки, залишивши при цьому загальну впізнаваність бренду.

Головна проблема існуючого логотипу - складна і погана читання назви.

Для універсальності сприйняття бренду Клієнтами з різних країн, нами було запропоновано використовувати англомовне написання назви “BIOTRACE” без поділу цього слова на частини (як це було у старому варіанті логотипу).

Після детального обговорення різних концепцій логотипу Замовник затвердив наведений нижче варіант. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді квадрата та вписаного до нього кола з елементами хвилеподібних ліній.


Таким чином, новий розроблений логотип повністю відповідає поставленому завданню – легко і зрозуміло читається назва компанії, а так само залишає за собою попередню впізнаваність бренду.

Колірне рішення логотипу виконане у двох кольорах: синій та бірюзовий. Синій колір асоціюється із авторитетністю, надійністю, стабільністю, впевненістю компанії. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку. Бірюзовий – колір чистоти та легкості.

Шрифтове написання назви “BIOTRACE” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами динамічних горизонтальних точок доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка бренду бука:

Протягом тижня було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, опису фірмового стилю, з яким відвідувач зустрінеться на транспорті компанії, в інтер'єрі офісу, кабінетних табличках, одязі персоналу та каталогах продукції.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98