ЗАМОВИТИ

Назва лаку для нігтів логотип створити бренд стиль брендбук косметичної продукції

Створення назви, логотипу:

Створення міжнародного бренду лаку для нігтів (Germany) та іншої косметичної продукції (манікюрні набори - пилочки та щипці для нігтів, манікюрні кусачки для нігтів та багато іншого).

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були такими – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних брендів + вільний домен для сайту .com).

Асоціюватися з тематикою бренду та високою якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві AVELIR.

Назва бренду утворена від об'єднання слів:

AVE (англ.) – "радуйся!".

VELVETY (англ.):

  • оксамитовий; оксамитовий
  • густий (про колір)
  • гладкий, рівний.

“AVELIR” – густий колір лаку, гладка поверхня після нанесення лаку на нігті. Назва пов'язана з радістю та добрими емоціями. М'яка, легка та красива назва.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику бренду.

Розроблений знак логотипу виконаний у вигляді вензеля з листків, у ньому зашифрована буква "А". Логотип, що використовує таку графічну побудову, побічно характеризує бренд як єдиний, цілісний та універсальний.

Колірне рішення логотипу виконане в золотому, чорному та білому кольорі. Золотий – колір сонця та лідерства. Відображає високу якість продукції. Чорний колір виглядає благородно та відображає впевнений та надійний бренд. Білий – чистота та ефективність.

Шрифтове написання назви “AVELIR” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Створення брендбука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання зі створення та узгодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесення на різні площини та опис фірмового стилю.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98