ЗАМОВИТИ

Логотип назва офісно-складський комплекс охоронна служба безпека перевезення Київ Україна

Створення назви, логотипу:

"SUN PARK" - найбільший офісно-складський комплекс із розвиненою інфраструктурою (м.Київ, Україна).

Замовником було поставлено завдання розробити назви, логотипи, фірмові стилі та бренд буки для групи компаній, що входять до “SUN PARK”.

Роботу розпочали з розробки назв. Основні побажання Клієнта були такими – всі назви мають бути простими та зрозумілими. Складатиметься з двох слів, перше з яких: SUN.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив такі назви:

Всі розроблені назви відображають прямі асоціації з напрямком діяльності.


До розробки логотипу Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що запам'ятовується. Після розгляду близько 20 різних концепцій логотипів Замовник затвердив наведений нижче логотип, що складається з прямокутника та назви компанії всередині.


Прямокутник – це правильна, раціональна і надійна фігура. Саме завдяки цим властивостям прямокутник завжди був і залишається найулюбленішою формою людини, за допомогою якої він пристосовує все для свого побуту. Наприклад, кімната, будинок, стіл, ліжко мають прямокутну форму. Прямокутник у логотипі компанії символізує стійкість, раціональність та надійність.

Шрифтове написання назви SUN розроблене дизайнерами нашої студії та адаптоване під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності кожної компанії використовується напис: "PARK/BOX/SECURITY/MOVE".

Колірне рішення логотипу виконане в оранжевому кольорі. Помаранчевий колір асоціюється з відкритістю, надійністю, впевненістю, сучасним мисленням та відображає розумну ефективність.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини та опису фірмового стилю.Відгук:

П.І.Б.: Іванова Ірина

Компанія: ТОВ «САН ПАРК»

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Київ

Замовляли в студії редизайн логотипу для нашої компанії SUN PARK, а також назви та логотипи для нових напрямків діяльності.

Хочу висловити свою щиру подяку за відмінну роботу зі створення нової подоби нашого бренду та зведення всіх матеріалів у бренд бук.

У роботі з Вами ми побачили професіоналізм, системний підхід, дотримання термінів, здатність побачити та зрозуміти наші потреби та запропонувати найкраще рішення.

Будемо раді подальшій співпраці. Бажаємо студії подальших успіхів та процвітання!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98