ЗАМОВИТИ

Назва бренду логотип упаковка LED світлотехніки лампа прожектор світильник

Створення назви, логотипу:

Створення міжнародного бренду LED світлотехніки: прожектори, світильники, лампи та інші джерела світла.

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних брендів + вільний домен для сайту .com). Асоціюватися з тематикою бренду та високою якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві LUMTECO.

“LUMTECO” – вигадана назва, утворена від слів:

LUMEN (англ.) – люмен (одиниця світлового потоку).

LUMINARY (англ.) – світило; зірка.

TECH (англ.) – техніка; технологія.

ECONOMICAL (англ.) – ощадливий, економічний, економний.

Назва торгової марки “LUMTECO” безпосередньо відображає сучасний бренд LED світло-продукції, що піклується про економію електроенергії.

Назва “LUMTECO” однозначно читається та вимовляється всіма мовами та асоціюється з надійною та якісною продукцією.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику бренду.

Логотип виконаний у вигляді несиметричного овалу з технологічним розробленим дизайнерами нашої студії написанням назви "LUMTECO", в якому остання літера "O" виконана у вигляді LED лампи, що світиться.

Колірне рішення логотипу виконане в жовтому кольорі. Жовтий – колір світла, сонця та лідерства. Відображає високу якість продукції.
Розробка дизайну упаковки:

В рамках замовлення було розроблено серію упаковок LED ламп різного типу. Особлива увага була приділена правильному розташуванню всіх елементів. Виходячи із зовнішнього вигляду, споживачеві зрозуміло, що це якісний продукт, який приємно тримати в руках, а також хочеться його придбати. Варто зазначити, такий важливий фактор - з упаковки дуже легко зчитується основна базова інформація щодо яскравості та типу цоколя лампи, а спокійні та стильні кольори привертають увагу споживача.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98