ЗАМОВИТИ

Редизайн ребрендинг логотипу ювелірний завод прикраси Україна

Редизайн логотипу:

Ювелірний завод ”TRIUMPH” - лідер у виробництві обручок в Україні. Усі кільця роблять на роботизованих верстатах, включаючи закріплення діамантів. Якість закріплення діамантів перевіряється на спеціальних ультразвукових вібраторах, що дозволяють вловити навіть найменший проміжок у місцях кріплення. Остаточне полірування виробів та 3-ступінчастий контроль якості здійснюється вручну фахівцями. Всі кільця бренду поставляються з сертифікатами якості, що включають інформацію про номер моделі, сплав, кількість і якість каменів.

До нас у студію звернулися за редизайном логотипу бренду та повним ребрендингом торгової марки. Основне завдання: розробити новий і сучасний логотип з урахуванням світових трендів логобудування, який відображав би тематику діяльності, залишивши при цьому загальну впізнаваність бренду, а також створити новий фірмовий стиль і звести це все в Бренд Бук.Новий розроблений логотип повністю відповідає поставленому завданню - легко і зрозуміло читається, а так само залишає за собою попередню впізнаваність бренду - тематику кільця.

Колірне рішення логотипу виконане у двох кольорах: темно-коричневий та золотий. Темно-коричневий колір відображає солідність. Золотистий колір, асоціюється з багатством і високим рівнем виробів заводу.

Шрифтове написання назви ”TRIUMPH” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було використано в логотипі дескриптор “JEWELLERY”.Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк та багато іншого. Розроблений фірмовий стиль з елементом діаманту та горизонтальними лініями доповнюють логотип та створюють єдиний фірмовий блок інформації про бренд.

У рамках роботи був також розроблений фірмовий патерн, що складається зі знака логотипу та ліній, які повторюються однаково у всій конструкції. Паттерн може використовуватися як фонове зображення і як головний декоративний елемент, що привертає увагу.

Чому важливо використовувати патерн у фірмовому стилі:Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, опису фірмового стилю, оформленню бірок, коробок для ювелірних прикрас та інше.Відгук:

П.І.Б.: Касьянов Юрій

Компанія: Ювелірний завод «Тріумф»

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Рубіжне

Звертався за рекомендацією знайомих. Фахівці студії зрозуміло та доступно проконсультували з ребрендингу нашого бренду.

Замовляли редизайн логотипу, розробку нового фірмового стилю та брендбука.

Робота була виконана якісно та оперативно! Професіоналізм на найвищому рівні, однозначно рекомендую!!!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98